fbpx

Jeżeli zastanawiasz się nad tym czy dołączyć do Avon i pracować jako konsultantka, to akurat teraz jest na to najlepszy moment. Dzięki fantastycznemu programowi na start możesz zarobić nie tylko pieniądze, ale także odebrać wyjątkowe produkty w zaskakująco niskich cenach. Dołącz do Avon i weź udział w programie, który z pewnością przypadnie ci do gustu.

TPS czyli Twój pewny start

Jako nowa konsultantka masz możliwość wziąć udział w wyjątkowym programie, który przeznaczony jest wyłącznie dla nowych osób. Dzięki niemu odbierzesz oryginalne produkty już od 1zł. Avon nagradza swoje konsultantki za złożone zamówienia, tak więc poza rabatem otrzymujesz także produkty, które możesz zatrzymać dla siebie lub sprzedać z zyskiem. Za złożenie pierwszego zamówienia za minimum 5zł odbierzesz rewelacyjny, perfumowany balsam do ciała za 1zł.

blank

Wystarczy, że do zamówienia dopiszesz tylko kod nagrody. Jednak to jeszcze nie wszystko, jeżeli Twoje pierwsze zamówienie będzie na kwotę powyżej 250zł możesz dodatkowo odebrać perfumy oraz szminkę za jedyne 4,99. Tak samo w każdym z kolejnych katalogów współpracy. Jeżeli przez 4 katalogi będziesz zamawiać za minimum 250zł to dopisując kody do zamówień możesz odebrać kosmetyki w zaskakująco niskiej cenie. Jednak to nadal nie wszystko! Jeżeli podczas trwania 4 katalogów złożysz łącznie zamówień na kwotę 1500zł, to rewelacyjne garnki marki Tefal staną się Twoją własnością. Wszystkie szczegóły odnoście programu znajdziesz w swoim klubie Avon – lub odezwij się do swojego opiekuna.

blank

Dlaczego warto dołączyć do Avon?

Ponieważ to znakomita okazja żeby zarobić dodatkowe pieniądze. Dzięki pracy konsultantki możesz odebrać znakomite produkty, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennym życiu. Dzięki programowi dla nowych osób odbierzesz nagrody wartości prawie 800zł – więc jest to znakomita motywacja do tego, aby dołączyć do Avon.