nasza misja

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem liderów sprzedaży marki Avon. Naszą misją jest stworzenie idealnego miejsca dla konsultantek i innych liderów, którzy tak jak my mierzą wysoko, chcą się realizować i zarabiać. Dążymy do tego, aby każda osoba w naszym zespole mogła robić to co lubi, aby praca nie była przykrym obowiązkiem, ale przyjemnością. Za priorytet wzięliśmy sobie zadowolenie osób, które z nami współpracują, oraz ich klientów. Jesteśmy bardzo otwarci i z chęcią przyjmiemy do nas każdą osobę, która ma zapał i chęci by sięgać po najwyższe cele. Z przyjemnością wskazujemy odpowiednią drogę, którą warto pójść, by zyskać satysfakcję oraz dodatkową gotówkę. Konsultantki korzystają z przywilejów oraz szkoleń, dzięki czemu poznają najnowsze techniki sprzedaży i wykorzystują je w pracy z klientem. Praca lidera, to zajęcie które może przynieść Ci dużo satysfakcji, a wynagrodzenie które otrzymasz z pewnością będzie adekwatne do wkładu pracy. Praca konsultantki natomiast pozwoli Ci dorobić sobie do domowego budżetu, a z czasem może stać się Twoim jedynym źródłem dochodu. Wszystko zależy od Twojej determinacji.

przyszlosc-lidera-z-wizja
zespol-w-avon

O NAS

Nasza przygoda w Avon trwa już od 4 lat i w tym czasie zbudowaliśmy fantastyczny zespół składający się z kilku tysięcy zaangażowanych osób, który się wspiera i na który zawsze można liczyć. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie i dzielimy się naszą wiedzą z osobami, które chcą się rozwijać wspólnie z nami. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności, aby potem skutecznie wykorzystać je w pracy lidera. Zaczynaliśmy od pracy konsultantki, a teraz jesteśmy najlepszym zespołem z ogromnym potencjałem i chęciami do dalszego rozwoju. Jeżeli chcesz tak jak my rozwijać się w branży beauty rozwijając swoje kompetencje i umiejętności, to zapraszamy do naszego zespołu, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny, a Twój opiekun skontaktuje się z Tobą.

WARTO BYĆ Z NAMI

Dołącz do nas wypełniając formularz rejestracyjny na naszej stronie i  stań się częścią najlepszego zespołu w Polsce. Wspólnie tworzymy ten sukces! Jeżeli chcesz sięgać po najwyższe cele, to warto żebyś był z nami. Dołącz do nas jako konsultantka i zarabiaj na sprzedaży kosmetyków. Dzięki zamówieniom możesz zyskać dodatkowe nagrody i gratyfikacje. Jeżeli interesuje Cię jeszcze większy rozwój i zarobki zostań liderem sprzedaży i buduj swój zespół konsultantek. Rozwijaj się, awansuj i odbieraj wynagrodzenie, które trafi raz w miesiącu na konto bankowe. Jeżeli masz do nas jakieś pytania przejdź do zakładki kontakt.

dryzyna-liderow-avon

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ LUB LIDEREM

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie, dzięki temu dołączysz do naszego teamu i od razu staniesz się jego częścią. W ciągu 24h od zgłoszenia Twój opiekun skontaktuje się z Tobą. Otrzymasz pakiet startowy, aby łatwiej Ci było rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pracować jako konsultantka, czy lider jesteśmy dla Ciebie i chętnie pokażemy Ci jak efektywnie działać, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Twój opiekun jest do Twojej dyspozycji i zawsze możesz liczyć na jego pomoc.

konsultantka-avon

Jestem konsultantką od 4 lat, zaczęłam jako nastolatka. Dzięki dodatkowej gotówce zarobionej w ten sposób mogłam pozwolić sobie na częstsze wyjścia z przyjaciółmi np. do kina czy pubu i nie musiałam prosić rodziców o pieniądze.

Anna, 21 lat

Konsultantka od 4 lat, Poznań Junikowo

Dołączyłam do Avon niedawno. Zakupy robię tylko dla siebie i najbliższej rodziny, mam sporą zniżkę i dzięki temu oszczędzam na produktach kosmetycznych. Zamawiam wysyłkę kurierem i na drugi dzień paczka jest już u mnie.

Ola, 30 lat

Konsultantka od 9 miesięcy, Plewiska

Zaczynałam przygodę w Avon jako młoda kobieta i nadal działam w tej branży. Prowadzę swój zakład fryzjerski, a dodatkowo sprzedaję też kosmetyki. Moje klientki, to osoby dojrzałe, które chętnie korzystają z oferty Avon i mają swoje ulubione produkty.

Sabina, 49 lat

konsultantka od 20 lat, Poznań Rataje

Długo zastanawiałem się czy dołączyć do Avon, myślałem że to zajęcie tylko dla kobiet. Teraz jednak uważam, że to była doskonała decyzja. Mam swoich stałych klientów, a moje zarobki w pracy jako konsultant są na prawdę imponujące.

Paweł, 27 lat

Konsultant od 2 lat, Poznań Grunwald

Jestem osobą niepełnoletnią i myślałam, że nie mogę dołączyć do Avon. Okazało się jednak, że chętnie mnie przyjmą. Mój lider pomógł mi na początku i wszystko wytłumaczył. To zajęcie idealne dla młodych osób takich jak ja.

Basia, 17 lat

Konsultantka 1 rok, Luboń

Praca jako konsultant i lider sprzedaży, to dla mnie zajęcie na pełen etat z którego się utrzymuję. Zbudowałem swój zespół, dzięki któremu zarabiam konkretną gotówkę. Nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną, tutaj się spełniam i zarabiam pieniądze.

Szymon, 31 lat

Konsultant od 3 lat, Lider od 2 lat, Plewiska

Bycie konsultantką daje mi mnóstwo satysfakcji i dodatkowej gotówki. Pracuję w ten sposób od lat. Katalogi rozdaje zawsze w pracy, czy w okolicznych sklepach. Mam stałych klientów, którzy od lat zamawiają u mnie co katalog

Beata, 42 lata

Konsultantka od 15 lat, Warszawa

Bycie w Avon to dla mnie szansa na dodatkowy rozwój. Aktualnie próbuję swoich sił jako lider sprzedaży. Wszystko idzie po mojej myśli, a zespół do którego trafiłam jest bardzo pomocny.

Agnieszka, 24 lata

Konsultantka od 3 lat, Lider od 6 miesięcy, Komorniki

Ta praca to dla mnie dodatkowe zajęcie. Pracuję jak mam na to czas. Zbieram zamówienia i realizuję je przez internet z bezpośrednią dostawą do moich klientów. To znacznie skraca czas, bo nie muszę się angażować w dostarczanie zamówień.

Joanna, 33 lata

Konsultantka od 7 lat, Poznań Nowe Miasto