Klub Avon

Dołączając do klubu Avon (strefa konsultantki Avon) jako konsultanta otrzymujesz dostęp do wszystkich ofert promocyjnych. Niezależnie od tego, czy kupujesz tylko dla siebie, czy działasz na wysokich obrotach i zarabiasz na sprzedaży, możesz korzystać z tych samych rabatów i promocji. Rejestracja do Avon umożliwi Ci dostęp do tych wszystkich ofert, do których jako zwykły klient nie masz wglądu.

Programy i oferty

Będąc konsultantką znajdziesz w klubie Avon specjalne programy z których możesz korzystać, aby jeszcze więcej zarobić. Poznasz wszystkie aktualnie obowiązujące promocje i żadnej nie przegapisz. To miejsce gdzie złożysz zamówienie, a także dowiesz się niezbędnych informacji.

Avon nagradza

W klubie Avon sprawdzisz na jakim etapie jesteś w programie lojalnościowym. Zobaczysz co jeszcze musisz zrobić, żeby sięgnąć po najwyższe bonusy i gratyfikacje.

konsultantka avon
nagroda-glowna

Rejestracja

Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając potrzebne informacje. Tylko wtedy utworzysz konto.

email logowanie do avon

Logowanie

Na podany e-mail otrzymasz link do logowania, a na SMS hasło. Wystarczy tylko kliknąć i podać hasło.

zamówienie avon

Zamówienie

Po poprawnym logowaniu możesz już złożyć swoje pierwsze zamówienie.

Jak zacząć współpracę jako konsultantka Avon

Żeby dołączyć i mieć dostęp do strefy konsultantki Avon wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie głównej. Po rejestracji konta otrzymamy na SMS hasło, a na e-mail specjalny link z numerem personalnym. Te dane będą nam potrzebne do logowania w klubie Avon.

Teraz wystarczy tylko kliknąć w link, który przeniesie nas bezpośrednio na stronę logowania i podać otrzymane hasło. Ewentualnie można wpisać tam e-mail lub numer personalny konsultantki.

W następnym kroku wystarczy zmienić hasło na własne – takie, które będzie nam łatwo zapamiętać, a jednocześnie nie będzie zbyt proste. Najlepiej skorzystać z dużych i małych liter oraz znaków specjalnych. Teraz możesz już zacząć składać zamówienia w swojej strefie konsultantki Avon.

Jak zalogować się do Klubu Avon?

Masz dwie możliwości logowania do Klubu Avon. Możesz pobrać ze sklepu Play lub App Store aplikację AvonOn lub zrobić to w tradycyjny sposób poprzez stronę internetową Avon.

Logowanie poprzez aplikację AvonOn

Po otwarciu aplikacji system poprosi Cię o wprowadzenie swojego numeru personalnego lub adresu e-mail oraz hasła. Następnie masz możliwość ustawienia kodu PIN, dzięki któremu będziesz mieć możliwość szybkiego logowania się do apki. Jeżeli w swoim telefonie masz możliwość logowania np. odciskiem palca, to i w AvonOn będziesz mieć taką możliwość. Jest to szybki i bezpieczny sposób logowania.

Logowanie do Klubu Avon

Logując się do Avon przez komputer, musisz wejść na główną stronę Avon. Na górze po prawej stornie musisz kliknąć w napis Klub Avon. Od razu zostaniesz przekierowany na odpowiednią podstronę, gdzie możesz się zalogować. Podobnie jak wcześniej do prawidłowego zalogowania do strefy konsultantki wymagany jest numer personalny lub e-mail, następnie w miejscu na hasło wpisz to, które sobie ustawiłeś. Jeśli nie pamiętasz hasła wybierz opcję „nie pamiętam hasła” a otrzymasz nowe na sms lub e-mail.

blank

Szybka rejestracja

Rejestracja do klubu Avon trwa krótką chwilę. Podanie prawidłowych danych gwarantuje otrzymanie danych do logowania i możliwość kupowania ze zniżką.

Łatwe logowanie

Masz dwie możliwości logowania, poprzez aplikację AvonOn lub przez stronę internetową. Dzięki temu dostęp do klubu Avon masz w każdym miejscu. 

Intuicyjna obsługa

Logowanie do klubu Avon, jak i składanie zamówienia jest niezwykle intuicyjne. Sprawdź jak to działa i jak łatwo możesz zamówić produkty Avon, których potrzebujesz.

Zamawiaj, oszczędzaj, zarabiaj

Jak złożyć zamówienie w klubie Avon?

Krótka instrukcja składania zamówienia w klubie Avon czyli strefie konsultantki. Proces ten jest bardzo intuicyjny i nie powinien przysporzyć problemów.

  • kliknij w rozwijane menu a następnie wybierz opcję zamówienia i zwroty -> utwórz nowe zamówienie -> złóż własne zamówienie
  • dalej mamy listę produktów – tutaj wpisz kody oraz ilości. Po dodaniu wszystkich kodów wciskamy -> Dodaj do zamówienia. Klikając -> Dalej na dole strony przechodzimy do następnej zakładki
  • w tym miejscu możemy zamówić np. dodatkowe katalogi, znajdziemy także oferty Demo, czyli nowości z kolejnego katalogu. Na samym dole znajdziesz -> Dalej
  • W tym miejscu możemy sprawdzić, czy spełniliśmy warunki aktualnych promocji. Poniżej znajdziemy aktualny rabat, oraz dodatkowe oferty. Na dole strony znajdziesz -> Przejdź do podsumowania.
  • W tej sekcji mamy podsumowanie, widzimy wartość zamówienia i rabaty. Klikając -> Dostawa i płatność przechodzimy do kolejnego etapu. 
  • zaznacz klikając kółeczko, czy jesteś osobą prywatną, czy firmą. Poniżej mamy wpisane dane osoby odbierającej paczkę. System automatycznie uzupełnia te dane, jeśli chcemy możemy je zmienić klikając w opcję -> zmień dane.
  • teraz sposób dostawy. Wystarczy kliknąć ->wybierz obok interesującej nas opcji. Jeżeli klikniemy np. paczkomaty, a rozmyślimy się, możemy poprzez opcję -> zmień sposób dostawy wybrać inną opcję.
  • Jeżeli już zdecydujemy się na sposób wysyłki, musimy wskazać w systemie adres do wysyłki. Jeżeli wybierzemy kuriera musimy kliknąć  -> wybierz przy adresie lub kliknąć opcję -> dodaj adres dostawy, aby wpisać inny adres do wysyłki paczki.
  • teraz wybieramy sposób płatności np. pobranie lub płatność zgodnie z terminem na fakturze. Poniżej znajdziemy podsumowanie naszych zakupów. Jeżeli wszystko się zgadamy klikamy -> zamawiam z obowiązkiem zapłaty.

Po prawidłowo złożonym zamówieniu powinieneś otrzymać potwierdzenie na e-mail. Jeśli taki nie dotarł, zaloguj się jeszcze raz do strefy konsultantki Avon. Wejdź w sekcję -> zamówienia i zwroty, sprawdź jaki status ma ostatnie zapisane zamówienie. Jeśli jest wysłane, to znaczy, że wszystko w porządku. Jeżeli jego status to niewysłane, kliknij w nie i edytuj. Spróbuj jeszcze raz przejść proces wysyłki. Jeśli na tym etapie pojawią się jakieś trudności skontaktuj się ze swoim opiekunem bądź infolinią Avon, która na bieżąco pomoże w poruszaniu się po strefie konsultantki Avon.

blank
zamowienie avon

Skorzystaj z rabatów dla konsultantek

Aplikacja AvonOn

Zamawiaj z klubu Avon w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Z aplikacją AvonOn masz dostęp do wszystkich informacji, funkcji oraz ikatalogu. Możesz pracować w każdym miejscu.

Odbierz nagrody za zamówienia

iKatalog

Dzięki elektronicznej wersji katalogu, możesz go wysłać każdemu zainteresowanemu klientowi. Zamówienia złożone przez ikatalog trafią wprost do twojego koszyka w klubie Avon.

Działaj na własnych zasadach

N

24h na dobę

Dostęp do klubu Avon jest nieograniczony. Masz możliwość zamówienia o dowolnej godzinie. To sklep, który nigdy nie jest zamknięty. Zamawiasz o każdej porze dnia i nocy.

Bądź liderem Avon i buduj własny zespół

6

Dostawa do klienta

Masz klientów w różnych miastach, lub chcesz zrobić komuś prezent? Wybierz opcję wysyłki bezpośrednio do klienta. Kurier dostarczy paczkę wprost pod wskazany adres.

Sprzedawaj produkty Avon i zarabiaj

Oferty i promocje

Już nie przegapisz żadnej oferty. W klubie Avon znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu. Przeczytasz warunki promocji oraz regulamin. Teraz będziesz na bieżąco.

Kupując na własny użytek oszczędzasz

Social Sharing

Korzystając z aplikacji AvonOn masz możliwość szybkiego wstawiania postów do swoich social mediów. Wystarczy jedno kliknięcie, by udostępnić gotową grafikę i tekst. 

logowanie-avon

Dowiedz się jak w prosty sposób możesz zalogować się do swojego konta w klubie AVON i kupować taniej

katalogi-avonu

Poznaj pełną ofertę produktów z obecnego katalogu i magazynu Focus dla wszystkich konsultantek AVON

zarobki-konsultantek

Poznaj więcej możliwości zarobkowych i ciekawych pomysłów na sprzedaż dla konsultantki AVON

avon-produkty-oferta

Poznaj pełną ofertę produktów, do których mają dostęp konsultantki Avon i zamawiaj ze zniżką

liderzy-avonu

Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości konsultantki Avon to zostań liderem i zarabiaj jeszcze więcej

blog-avon

Zapraszamy na Nasz blog, w którym każda konsultantka Avon znajdzie ciekawe treści dla siebie