fbpx

Klub Avon

Dołączając do klubu Avon (strefa konsultantki Avon) jako konsultanta otrzymujesz dostęp do wszystkich ofert promocyjnych. Niezależnie od tego, czy kupujesz tylko dla siebie, czy działasz na wysokich obrotach i zarabiasz na sprzedaży, możesz korzystać z tych samych rabatów i promocji. Rejestracja do Avon umożliwi Ci dostęp do tych wszystkich ofert, do których jako zwykły klient nie masz wglądu.

Programy i oferty

Będąc konsultantką znajdziesz w klubie Avon specjalne programy z których możesz korzystać, aby jeszcze więcej zarobić. Poznasz wszystkie aktualnie obowiązujące promocje i żadnej nie przegapisz. To miejsce gdzie złożysz zamówienie, a także dowiesz się niezbędnych informacji.

Avon nagradza

W klubie Avon sprawdzisz na jakim etapie jesteś w programie lojalnościowym. Zobaczysz co jeszcze musisz zrobić, żeby sięgnąć po najwyższe bonusy i gratyfikacje.

konsultantka avon
nagroda-glowna

Rejestracja

Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając potrzebne informacje. Tylko wtedy utworzysz konto.

email logowanie do avon

Logowanie

Na podany e-mail otrzymasz link do logowania, a na SMS hasło. Wystarczy tylko kliknąć i podać hasło.

zamówienie avon

Zamówienie

Po poprawnym logowaniu możesz już złożyć swoje pierwsze zamówienie.

Jak zacząć współpracę jako konsultantka Avon

Żeby dołączyć i mieć dostęp do strefy konsultantki Avon wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie głównej. Po rejestracji konta otrzymamy na SMS hasło, a na e-mail specjalny link z numerem personalnym. Te dane będą nam potrzebne do logowania w klubie Avon.

Teraz wystarczy tylko kliknąć w link, który przeniesie nas bezpośrednio na stronę logowania i podać otrzymane hasło. Ewentualnie można wpisać tam e-mail lub numer personalny konsultantki.

W następnym kroku wystarczy zmienić hasło na własne – takie, które będzie nam łatwo zapamiętać, a jednocześnie nie będzie zbyt proste. Najlepiej skorzystać z dużych i małych liter oraz znaków specjalnych. Teraz możesz już zacząć składać zamówienia w swojej strefie konsultantki Avon.

Jak zalogować się do Klubu Avon?

Masz dwie możliwości logowania do Klubu Avon. Możesz pobrać ze sklepu Play lub App Store aplikację AvonOn lub zrobić to w tradycyjny sposób poprzez stronę internetową Avon.

Logowanie poprzez aplikację AvonOn

Po otwarciu aplikacji system poprosi Cię o wprowadzenie swojego numeru personalnego lub adresu e-mail oraz hasła. Następnie masz możliwość ustawienia kodu PIN, dzięki któremu będziesz mieć możliwość szybkiego logowania się do apki. Jeżeli w swoim telefonie masz możliwość logowania np. odciskiem palca, to i w AvonOn będziesz mieć taką możliwość. Jest to szybki i bezpieczny sposób logowania.

Logowanie do Klubu Avon

Logując się do Avon przez komputer, musisz wejść na główną stronę Avon. Na górze po prawej stornie musisz kliknąć w napis Klub Avon. Od razu zostaniesz przekierowany na odpowiednią podstronę, gdzie możesz się zalogować. Podobnie jak wcześniej do prawidłowego zalogowania do strefy konsultantki wymagany jest numer personalny lub e-mail, następnie w miejscu na hasło wpisz to, które sobie ustawiłeś. Jeśli nie pamiętasz hasła wybierz opcję „nie pamiętam hasła” a otrzymasz nowe na sms lub e-mail.

blank

Szybka rejestracja

Rejestracja do klubu Avon trwa krótką chwilę. Podanie prawidłowych danych gwarantuje otrzymanie danych do logowania i możliwość kupowania ze zniżką.

Łatwe logowanie

Masz dwie możliwości logowania, poprzez aplikację AvonOn lub przez stronę internetową. Dzięki temu dostęp do klubu Avon masz w każdym miejscu. 

Intuicyjna obsługa

Logowanie do klubu Avon, jak i składanie zamówienia jest niezwykle intuicyjne. Sprawdź jak to działa i jak łatwo możesz zamówić produkty Avon, których potrzebujesz.

Zamawiaj, oszczędzaj, zarabiaj

Jak złożyć zamówienie w klubie Avon?

Krótka instrukcja składania zamówienia w klubie Avon czyli strefie konsultantki. Proces ten jest bardzo intuicyjny i nie powinien przysporzyć problemów.

  • kliknij w rozwijane menu a następnie wybierz opcję zamówienia i zwroty -> utwórz nowe zamówienie -> złóż własne zamówienie
  • dalej mamy listę produktów – tutaj wpisz kody oraz ilości. Po dodaniu wszystkich kodów wciskamy -> Dodaj do zamówienia. Klikając -> Dalej na dole strony przechodzimy do następnej zakładki
  • w tym miejscu możemy zamówić np. dodatkowe katalogi, znajdziemy także oferty Demo, czyli nowości z kolejnego katalogu. Na samym dole znajdziesz -> Dalej
  • W tym miejscu możemy sprawdzić, czy spełniliśmy warunki aktualnych promocji. Poniżej znajdziemy aktualny rabat, oraz dodatkowe oferty. Na dole strony znajdziesz -> Przejdź do podsumowania.
  • W tej sekcji mamy podsumowanie, widzimy wartość zamówienia i rabaty. Klikając -> Dostawa i płatność przechodzimy do kolejnego etapu. 
  • zaznacz klikając kółeczko, czy jesteś osobą prywatną, czy firmą. Poniżej mamy wpisane dane osoby odbierającej paczkę. System automatycznie uzupełnia te dane, jeśli chcemy możemy je zmienić klikając w opcję -> zmień dane.
  • teraz sposób dostawy. Wystarczy kliknąć ->wybierz obok interesującej nas opcji. Jeżeli klikniemy np. paczkomaty, a rozmyślimy się, możemy poprzez opcję -> zmień sposób dostawy wybrać inną opcję.
  • Jeżeli już zdecydujemy się na sposób wysyłki, musimy wskazać w systemie adres do wysyłki. Jeżeli wybierzemy kuriera musimy kliknąć  -> wybierz przy adresie lub kliknąć opcję -> dodaj adres dostawy, aby wpisać inny adres do wysyłki paczki.
  • teraz wybieramy sposób płatności np. pobranie lub płatność zgodnie z terminem na fakturze. Poniżej znajdziemy podsumowanie naszych zakupów. Jeżeli wszystko się zgadamy klikamy -> zamawiam z obowiązkiem zapłaty.

Po prawidłowo złożonym zamówieniu powinieneś otrzymać potwierdzenie na e-mail. Jeśli taki nie dotarł, zaloguj się jeszcze raz do strefy konsultantki Avon. Wejdź w sekcję -> zamówienia i zwroty, sprawdź jaki status ma ostatnie zapisane zamówienie. Jeśli jest wysłane, to znaczy, że wszystko w porządku. Jeżeli jego status to niewysłane, kliknij w nie i edytuj. Spróbuj jeszcze raz przejść proces wysyłki. Jeśli na tym etapie pojawią się jakieś trudności skontaktuj się ze swoim opiekunem bądź infolinią Avon, która na bieżąco pomoże w poruszaniu się po strefie konsultantki Avon.

blank
zamowienie avon

Skorzystaj z rabatów dla konsultantek

Aplikacja AvonOn

Zamawiaj z klubu Avon w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Z aplikacją AvonOn masz dostęp do wszystkich informacji, funkcji oraz ikatalogu. Możesz pracować w każdym miejscu.

Odbierz nagrody za zamówienia

iKatalog

Dzięki elektronicznej wersji katalogu, możesz go wysłać każdemu zainteresowanemu klientowi. Zamówienia złożone przez ikatalog trafią wprost do twojego koszyka w klubie Avon.

Działaj na własnych zasadach

N

24h na dobę

Dostęp do klubu Avon jest nieograniczony. Masz możliwość zamówienia o dowolnej godzinie. To sklep, który nigdy nie jest zamknięty. Zamawiasz o każdej porze dnia i nocy.

Bądź liderem Avon i buduj własny zespół

6

Dostawa do klienta

Masz klientów w różnych miastach, lub chcesz zrobić komuś prezent? Wybierz opcję wysyłki bezpośrednio do klienta. Kurier dostarczy paczkę wprost pod wskazany adres.

Sprzedawaj produkty Avon i zarabiaj

Oferty i promocje

Już nie przegapisz żadnej oferty. W klubie Avon znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu. Przeczytasz warunki promocji oraz regulamin. Teraz będziesz na bieżąco.

Kupując na własny użytek oszczędzasz

Social Sharing

Korzystając z aplikacji AvonOn masz możliwość szybkiego wstawiania postów do swoich social mediów. Wystarczy jedno kliknięcie, by udostępnić gotową grafikę i tekst. 

logowanie-avon

Dowiedz się jak w prosty sposób możesz zalogować się do swojego konta w klubie AVON i kupować taniej

katalogi-avonu

Poznaj pełną ofertę produktów z obecnego katalogu i magazynu Focus dla wszystkich konsultantek AVON

zarobki-konsultantek

Poznaj więcej możliwości zarobkowych i ciekawych pomysłów na sprzedaż dla konsultantki AVON

avon-produkty-oferta

Poznaj pełną ofertę produktów, do których mają dostęp konsultantki Avon i zamawiaj ze zniżką

liderzy-avonu

Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości konsultantki Avon to zostań liderem i zarabiaj jeszcze więcej

blog-avon

Zapraszamy na Nasz blog, w którym każda konsultantka Avon znajdzie ciekawe treści dla siebie