pytania i odpowiedzi

Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami, które otrzymujemy od naszych konsultantek. Jeżeli nie znajdziesz tu rozwiązania swojego problemu skontaktuj się ze swoim opiekunem lub infolinią pod numerem 22 878 28 00.

Jak zostać konsultantką?

Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz kontaktowy. W ciągu 24h opiekun skontaktuje się z Tobą w celu wysyłki pakietu startowego. Jeżeli masz jakieś pytania, to będzie to idealny moment, aby je zadać.

Czy muszę sprzedawać zakupione kosmetyki?

Nie ma obowiązku sprzedawania produktów. Konsultantka może kupować produkty z rabatem tylko na własny użytek.

Co to jest pakiet powitalny?

Pakiet powitalny to paczka, którą wysyłamy do wszystkich nowych konsultantek, które wypełniły formularz rejestracyjny na naszej stronie. W paczce znajdują się 4 katalogi, próbki, materiały sprzedażowe, katalog focus, informacje o rabatach oraz ulotka z informacją jak odebrać nagrody za zamówienia.

Co to jest katalog focus?

Jest to broszura przeznaczona dla konsultantek. Znaleźć w niej można oferty specjalne, czy np. oferty Demo – nowości, których jeszcze nie ma w sprzedaży, a także oferty na większe rabaty do nawet 45%. Od cen w magazynie Focus nie przysługują już rabaty.

Skąd wziąć dane do logowania?

Po rejestracji otrzymuje się link do logowania na e-mail i hasło na SMS. Jeżeli mimo to będzie problem z logowaniem Twój opiekun w tym Tobie pomoże.

Nie dotarł link do logowania

Jeżeli nie dotarły do Ciebie dane do logowania to nic straconego. Wystarczy wejść na główną stronę Avon i kliknąć opcję Klub Avon – tam podając swój adres e-mail i hasło z SMS-a można zalogować się na swoje konto.

Nie dotarło hasło na SMS

Wystarczy wejść na główną stronę klubu Avon i tam wcisnąć opcję „nie pamiętam hasła”. system automatycznie wygeneruje nowe hasło, które można otrzymać na SMS lub e-mail.

Nie mogę się zalogować

Jeśli występują problemy z logowaniem warto zadzwonić na infolinię, tam po weryfikacji i sprawdzeniu konta udzielą informacji dlaczego problem występuje.

Co to jest numer personalny?

To indywidualny numer pod którym jesteśmy identyfikowani w Avon. Można go używać do logowania na zmianę z adresem e-mail.

Jak zarabia konsultantka Avon?

Konsultantka kupuje produkty z rabatem a sprzedaje w cenach katalogowych. Rożnica w cenie jest zarobkiem.

Czy za zamówienia są jakieś prezenty?

Każda konsultantka która dołączy do Avon może wziąć udział w specjalnym programie dla nowych osób. Dopisując specjalne kody do zamówień powyżej 250zł można odebrać prezenty.

Jak często trzeba składać zamówienie?

Konsultantka składa zamówienie wtedy kiedy potrzebuje, nie ma żadnego obowiązku, ani przymusu. Zamówienia można składać na dowolną kwotę i w dowolnym momencie trwania katalogu.

Kim jest lider sprzedaży Avon?

Lider to opiekun, który pomaga na każdym etapie współpracy z Avon. Każdy lider ma swoją grupę konsultantek, a każda konsultantka ma swojego lidera do którego może się zgłosić ze wszelkimi pytaniami i problemami. .

Kto jest moim liderem?

Można to sprawdzić w klubie Avon – wystarczy zalogować się i wejść w zakładkę moje konto.

Skąd wziąć katalogi i próbki?

Wszystkie potrzebne materiały można sobie zamówić przez klub Avon.

Kontakt do Avon

Numer telefonu na infolinię to 22 878 28 00.

Jak płaci się za zamówienie?

W Avon są trzy formy płatności za zamówienie: pobranie, szybki przelew i termin płatności. Na początku współpracy są aktywne tylko pierwsze dwie opcje.

Jak długo trwa katalog?

Od 15 katalogu wydłuża się termin z 3 tygodni do miesiąca.

Jakie są rabaty w Avon?

Rabaty przyznawane są w zależności od wielkości zamówienia
15% – za zamówienie do 199,99
20% – 200-299,99
25% – 300-599,99
30% – 600-1099,99
35% – 1100-3099,99
40% – powyżej 3099,99.

Jak zostac liderem?

Skontaktuj się w tej sprawie ze swoim opiekunem, on pomoże i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jak zarabia lider?

Lider przez pierwsze 12 katalogów zarabia na podstawie specjalnie przygotowanego planu, potem na podstawie prowizji od sprzedaży swojego zespołu.

DODATKOWE BONUSY

Programy wsparcia, program samochodowy, ranking VIP

Dołącz do Avon i zarabiaj na sprzedaży kosmetyków. Kupuj produkty ze zniżką i sprzedawaj w cenach katalogowych. To doskonałe zajęcie dla wszystkich, którzy cenią sobie nienormowany czas pracy. Jeżeli chcesz być swoim własnym szefem i zarabiać zawsze przy okazji, to bycie konsultantką Avon jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Kupuj, sprzedawaj, rozwijaj się i zgarniaj nagrody oraz dodatkowe bonusy. A jeżeli w przyszłości zechcesz wspiąć się jeszcze wyżej działaj jako lider sprzedaży.

konsultantka-avon