fbpx

zostań liderem

Dołącz do grona liderów Avon, buduj i rozwijaj swój własny zespół konsultantek. Zarabiaj na podstawie specjalnie przygotowanego programu dla nowych liderów w którym możesz zarobić nawet 168,178zł.

Lider Avon

Aby zostać liderem AVON najpierw należy rozpocząć swoją przygodę jako konsultantka Avon. Lider Avon to zajęcie, które podobnie jak w przypadku konsultantek możesz robić dodatkowo i przy okazji. Dłącz do AVON i buduj własny zespół będąc liderem.

program dla nowych liderów

Każdy nowy lider, który dołączy do Avon może wziąć udział w specjalnym programie motywującym. Na jego podstawie można obliczyć sobie realną wypłatę, która raz w miesiącu trafi na konto bankowe lidera. Program trwa pierwszych 12 katalogów. Mamy tutaj wyznaczone cele, a za ich realizację możemy otrzymać przyzwoite wynagrodzenie. W tabelce poniżej możemy zaobserwować jakie zyski otrzymamy za spełnienie warunków. Ważne jest żeby w zespole mieć odpowiednią liczbę aktywnych konsultantek, oraz zrobić wskazaną w tabeli kwotę obrotu – oczywiście jest to kwota minimalna, im wyższą kwotę obrotu zrobimy, tym większa będzie nasza wypłata. Im dłużej będziemy działać jako lider, tym z katalogu na katalog nasze wynagrodzenie będzie się zwiększać. Avon docenia swoich liderów, dlatego na wypłatę ma wpływ kilka składowych, czyli: bonus podstawowy, bonus dodatkowy oraz bonus lojalnościowy, a jeżeli masz w swoim zespole innych liderów, to także bonus mentorski.

program-dla-nowych-liderow

Zarobki lidera Avon

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda przykładowa wypłata lidera Avon, który pracuje już od 3 katalogów. Wymagania jakie lider powinien spełnić są następujące:
– sprzedaż zespołu na poziomie 3 000zł
– zamówienie własne za minimum 200zł
– minimum 1 mianowanie konsultantki, która zrobi zamówienie powyżej 200zł
– łączna liczba aktywnych konsultantek minimum 9
– odebrany bonus w dwóch poprzednich katalogach
Lider natomiast wykonał plan następująco:
– sprzedaż zespołu na poziomie 4 000zł
– zamówienie własne na 1 000zł
– 3 mianowania konsultantek 200+
– 10 aktywnych konsultantek
– odebrany bonus w poprzednich katalogach
Jak wyglądają zarobki lidera Avon:
– bonus podstawowy 300zł
– bonus dodatkowy 50zł
– bonus lojalnościowy 400zł
Tak więc w 3 katalogu współpracy lider otrzymał wynagrodzenie 800zł.

przyklad-bonusu-loa3
blank

Bonus podstawowy – wystarczy, że spełnisz obowiązek aktywnych konsultantek i obrotu, by otrzymać ten bonus

blank

Bonus dodatkowy – odbierzesz go jeżeli Twój obrót będzie wyższy niż cel który jest wymagany.

blank

Bonus lojalnościowy – obierzesz go, jeśli w 3 poprzednich katalogach odebrałeś minimum bonus podstawowy.

blank

Bonus mentorski – otrzymasz jeśli masz w zespole swoich liderów – ten bonus to 50% bonusu lojalnościowego

mozliwosci-zarobkowe-liderow
program-samochodowy-avon

program samochodowy

Każdy lider Avon może skorzystać z rewelacyjnego programu samochodowego. Awansując na Menegera możesz od razu odebrać swoje wymarzone auto nic za nie nie płacąc. Odpowiednia motywacja Twojego zespołu z dnia na dzień przybliża Cię właśnie do tego programu. Program samochodowy ma niezwykle proste zasady, a Ty możesz wziąć w nim udział od razu – niezależnie od tego jak długo współpracujesz z Avon.

:

praca

Lider Avon, to osoba która opiekuje się swoją grupą konsultantek. Motywuje je do działania i udziela wsparcia na każdym etapie bycia w Avon. Lider może mieć w swojej grupie nieograniczoną liczbę konsultantek.

Zarobki

Lider Avon zarabia na podstawie bardzo czytelnego programu, który skutecznie potrafi zmotywować do działania. Program działa przez pierwsze 12 katalogów współpracy, a można w nim zarobić nawet 168,178zł.

R

bonusy

Będąc liderem można skorzystać także z dodatkowych bonusów i gratyfikacji. Dołączając do grona liderów Avon możesz skorzystać z programu samochodowego, czy dołączyć do klubu VIP w którym można zyskać aż 100 000zł.

Praca w Avon jako Lider sprzedaży daje mi mnóstwo satysfakcji i możliwości rozwoju. Obalam tym samym stereotyp, że tylko kobiety mogą świetnie sobie radzić w branży beauty. Aktualnie Avon jest moim głównym źródłem dochodu.
Łukasz Twardowski

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem bardzo zadowolona z bycia liderem sprzedaży w Avon. Bardzo cenię sobie nienormowany czas pracy, oraz to, że moje zarobki uzależnione są od mojego zaangażowania. To praca w której się spełniam i daje mi ona mnóstwo satysfakcji.
Paulina Twardowska

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem w Avon ponad rok, to niewiele w porównaniu z moimi kolegami, jednak dzięki tej pracy stałam się niezależna finansowo. Praca w Avon nie koliduje mi z moimi obowiązkami, pracuję wtedy kiedy mogę. To zajęcie idealne dla młodych matek i osób które szukają dodatkowego zajęcia.
Karolina Moskalik

Manager 2, w Avon od 1 roku

DODATKOWE BONUSY

Programy wsparcia i ranking VIP

Dołącz do zespołu Liderów Sprzedaży Avon i zacznij zarabiać na podstawie atrakcyjnego programu dla nowych osób, w którym możesz odebrać gotówkę za zaangażowanie Twoje i Twojego zespołu. Zarządzaj swoją grupą konsultantek i pnij się po szczeblach kariery odbierając po drodze nagrody i bonusy. Weź udział w programie samochodowym i zdobądź wymarzone 4 kółka. Wejdź do programu top Liderów w programie VIP i odbierz nawet 100 000zł. To wszystko czeka na Ciebie od pierwszej chwili współpracy z Avon.

konsultantka-avon