Lider AVON

Dołącz do grona liderów Avon, buduj i rozwijaj swój własny zespół konsultantek. Zarządzaj, bądź wsparciem i motywuj.  Lider Avon to zajęcie, które podobnie jak w przypadku konsultantek możesz robić dodatkowo i przy okazji.

Dodatkowe bonusy

Jako Liderów Sprzedaży Avon będziesz zarabiać na podstawie atrakcyjnego programu dla nowych osób, w którym możesz odebrać gotówkę za zaangażowanie Twoje i Twojego zespołu. Zarządzaj swoją grupą konsultantek i pnij się po szczeblach kariery odbierając po drodze nagrody i bonusy. Weź udział w programie samochodowym i zdobądź wymarzone 4 kółka. Wejdź do programu top Liderów w programie VIP i odbierz nawet 50000zł. To wszystko czeka na Ciebie od pierwszej chwili współpracy z Avon.

lider avon
auto dla lidera

Program samochodowy

Odpowiednia motywacja Twojego zespołu z dnia na dzień przybliża Cię do odbioru własnego samochodu.

auto dla lidera

Pakiet medyczny

Jako lider w Avon masz możlwiość otrzymać prywatną opiekę medyczną dla siebie i swojej rodziny już od 1zł miesięcznie.

avon-nagroda-powitalna

Nieograniczone zarobki

Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz jako lider sprzedaży Avon. Masz mnóstwo możliwości.

Co zyskujesz pracując jako lider w Avon?

Każdy nowy lider, który dołączy do Avon może wziąć udział w specjalnym programie motywującym. Na jego podstawie można obliczyć realną wypłatę, która raz w miesiącu trafi na konto bankowe lidera. Program trwa przez pierwsze 12 katalogów współpracy. Mamy w nim wyznaczone specjalne cele, a za ich realizację możemy otrzymać przyzwoite wynagrodzenie.

Program motywacyjny to jednak nie wszystko. Avon daje Ci dużo więcej możliwości zarobku czy dodatkowych benefitów za Twoją pracę. Możesz odbierać bonusy za awanse, nagrody rzeczowe i pieniężne, a także zyskujesz dostęp do prywatnej opieki medycznej. Jako lider Avon na poziomie mezadżera możesz też otrzymać samochód.

Odpowiednie zaangażowanie w budowanie zespołu daje Ci nie tylko wynagrodzenie. Pracując w Avon otrzymujesz możliwość bezpłatnych szkoleń i rozwoju osobistego, które z pewnością wpłyną pozytywnie na Twoją karierę.

 

Zarobki lidera sprzedaży

W tabelce możemy zaobserwować jakie zyski otrzymamy za spełnienie warunków. Ważne jest żeby w zespole mieć odpowiednią liczbę aktywnych konsultantek, oraz zrobić wskazaną w tabeli kwotę obrotu – oczywiście jest to kwota minimalna, im wyższą kwotę obrotu zrobimy, tym większa będzie nasza wypłata. Im dłużej będziemy działać jako lider, tym z katalogu na katalog nasze wynagrodzenie będzie się zwiększać. Avon docenia swoich liderów, dlatego na wypłatę ma wpływ kilka składowych, czyli: bonus podstawowy, bonus dodatkowy oraz bonus lojalnościowy, a jeżeli masz w swoim zespole innych liderów, to także bonus mentorski.
program 12 katalogow

Motywuj, zarządzaj i zarabiaj

Przykładowe zarobki lidera

Zaobacz jak wygląda przykładowa wypłata lidera Avon, który pracuje już od 3 katalogów. Wymagania jakie lider powinien spełnić są następujące:

 • sprzedaż zespołu na poziomie 3 000zł
 • zamówienie własne za minimum 250zł
 • minimum 1 mianowanie konsultantki, która zrobi zamówienie powyżej 250zł
 • 5 konsultantek z zamówieniem min.250zł
 • łączna liczba aktywnych konsultantek minimum 9
 • odebrany bonus w dwóch poprzednich katalogach

Lider natomiast wykonał plan następująco:

 •  sprzedaż zespołu na poziomie 4 000zł
 •  zamówienie własne na 1 000zł
 •  3 mianowania konsultantek 250+
 •  10 aktywnych konsultantek
 • odebrany bonus w poprzednich katalogach

Jak wyglądają zarobki lidera Avon:

 •  bonus podstawowy 350zł
 •  bonus dodatkowy 50zł
 • bonus lojalnościowy 400zł

Tak więc w 3 katalogu współpracy lider otrzymał wynagrodzenie 800zł.

3 katalog wspolpracy
program dla liderów opis
N

Bonus podstawowy

Wystarczy, że spełnisz obowiązek aktywnych konsultantek i obrotu a od razu go otrzymasz.

N

Bonus dodatkowy

Odbierzesz go jeżeli Twój obrót będzie wyższy niż cel który jest wymagany.

N

Bonus lojalnościowy

Obierzesz go, jeśli w 3 poprzednich katalogach odebrałeś minimum bonus podstawowy.

N

Bonus mentorski

Otrzymasz jeśli masz w zespole swoich liderów – ten bonus to 50% bonusu lojalnościowego.

Dodatkowe bonusy

Jako lider zespołu Avon, poza programem motywacyjnym, korzystasz także z dodatkowych bonusów pieniężnych, ktore trafią na Twoje konto wraz z wynagrodzeniem. Przyznawane są one za awanse na wyższe poziomy, oraz ich utrzymanie. Jak widać na grafice, możesz zarobić dodatkowo spora gotówkę. Tak więc działaj, rozwijaj się i sięgaj po najwyższe cele oraz bonusy. Im wiekszy poziom, tym większa nagroda.

Program samochodowy

Będąc liderem Avon na poziomie minimum menadżera na poziomie 1, masz też możliwość odebrania wymarzonych czterech kółek. Avon docenia Twoją ciężką pracę, dając Ci możliwość wyboru auta, które spełni Twoje oczekiwania. Co miesiąc Avon dofinansuje ratę lasingową, dzięki czemu możesz mieć samochód już za 0zł. Wybieraj spośród czterech wyjatkowych marek. Tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Samochód możesz odebrać także jako nowy lider, czyli już na samym początku Twojej współpracy z Avon.

bonusy za awanse
program samochodowy
Praca w Avon jako Lider sprzedaży daje mi mnóstwo satysfakcji i możliwości rozwoju. Obalam tym samym stereotyp, że tylko kobiety mogą świetnie sobie radzić w branży beauty. Aktualnie Avon jest moim głównym źródłem dochodu.
Łukasz Twardowski

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem bardzo zadowolona z bycia liderem sprzedaży w Avon. Bardzo cenię sobie nienormowany czas pracy, oraz to, że moje zarobki uzależnione są od mojego zaangażowania. To praca w której się spełniam i daje mi ona mnóstwo satysfakcji.

Paulina Twardowska

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem w Avon ponad rok, to niewiele w porównaniu z moimi kolegami, jednak dzięki tej pracy stałam się niezależna finansowo. Praca w Avon nie koliduje mi z moimi obowiązkami, pracuję wtedy kiedy mogę. To zajęcie idealne dla młodych matek i osób które szukają dodatkowego zajęcia.
Karolina Moskalik

Manager 2, w Avon od 1 roku

Praca w znanej i rozpoznawalnej firmie

Praca

Lider Avon, to osoba która opiekuje się swoją grupą konsultantek. Motywuje je do działania i udziela wsparcia na każdym etapie bycia w Avon. Lider może mieć w swojej grupie nieograniczoną liczbę konsultantek.

Zarobki zalezne od Twojego zaangażowania

Zarobki

Lider Avon zarabia na podstawie bardzo czytelnego programu, który skutecznie potrafi zmotywować do działania. Program działa przez pierwsze 12 katalogów współpracy, a można w nim zarobić nawet 168,178zł.

Rozwijasz się i sięgasz po najwyższe cele

N

Awanse

Będąc liderem w firmie Avon masz mnóstwo możliwości do awansów na wyższe poziomy. Startujesz jako koordynator i poprzez menadżera dążysz do uzyskania poziomu starszego menadżera na najwyższym poziomie.

Bądź liderem Avon i buduj własny zespół

6

Samorozwój

Dzięki pracy w Avon rozwijasz się i realizujesz. Nasz możliwość tworzenia i zarządzania swoim zespołem, który dzięki Tobie się rozwija. Lider Avon to zajęcie dla osób które szukają długiej perspektywy współpracy.

Zyskaj dodatkowe gratyfikacje i bonusy

Bonusy

Będąc liderem można skorzystać także z dodatkowych bonusów i gratyfikacji. Dołączając do grona liderów Avon możesz skorzystać z programu samochodowego, czy dołączyć do klubu VIP w którym można zyskać aż 100 000zł.

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wsparcie

Avon wspiera swoich liderów na każdym etapie współpracy i niezależnie od tego na jakim poziomie się znajdujesz. Korzystaj z gotowych narzędzi do zarządzania zespołem, czy materiałów dodatkowych, które ułatwią Ci pracę.

logowanie-avon

Dowiedz się jak w prosty sposób możesz zalogować się do swojego konta w klubie AVON i kupować taniej

katalogi-avonu

Poznaj pełną ofertę produktów z obecnego katalogu i magazynu Focus dla wszystkich konsultantek AVON

zarobki-konsultantek

Poznaj więcej możliwości zarobkowych i ciekawych pomysłów na sprzedaż dla konsultantki AVON

avon-produkty-oferta

Poznaj pełną ofertę produktów, do których mają dostęp konsultantki Avon i zamawiaj ze zniżką

liderzy-avonu

Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości konsultantki Avon to zostań liderem i zarabiaj jeszcze więcej

blog-avon

Zapraszamy na Nasz blog, w którym każda konsultantka Avon znajdzie ciekawe treści dla siebie