fbpx

zostań liderem

Dołącz do grona liderów Avon, buduj i rozwijaj swój własny zespół konsultantek. Zarabiaj na podstawie specjalnie przygotowanego programu dla nowych liderów w którym możesz zarobić nawet 168,178zł.

Lider Avon

Aby zostać liderem AVON najpierw należy rozpocząć swoją przygodę jako konsultantka Avon. Lider Avon to zajęcie, które podobnie jak w przypadku konsultantek możesz robić dodatkowo i przy okazji. Dłącz do AVON i buduj własny zespół będąc liderem.

program dla nowych liderów

Każdy nowy lider, który dołączy do Avon może wziąć udział w specjalnym programie motywującym. Na jego podstawie można obliczyć sobie realną wypłatę, która raz w miesiącu trafi na konto bankowe lidera. Program trwa pierwszych 12 katalogów. Mamy tutaj wyznaczone cele, a za ich realizację możemy otrzymać przyzwoite wynagrodzenie. W tabelce poniżej możemy zaobserwować jakie zyski otrzymamy za spełnienie warunków. Ważne jest żeby w zespole mieć odpowiednią liczbę aktywnych konsultantek, oraz zrobić wskazaną w tabeli kwotę obrotu – oczywiście jest to kwota minimalna, im wyższą kwotę obrotu zrobimy, tym większa będzie nasza wypłata. Im dłużej będziemy działać jako lider, tym z katalogu na katalog nasze wynagrodzenie będzie się zwiększać. Avon docenia swoich liderów, dlatego na wypłatę ma wpływ kilka składowych, czyli: bonus podstawowy, bonus dodatkowy oraz bonus lojalnościowy, a jeżeli masz w swoim zespole innych liderów, to także bonus mentorski.

program-dla-nowych-liderow

Zarobki lidera Avon

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda przykładowa wypłata lidera Avon, który pracuje już od 3 katalogów. Wymagania jakie lider powinien spełnić są następujące:
– sprzedaż zespołu na poziomie 3 000zł
– zamówienie własne za minimum 200zł
– minimum 1 mianowanie konsultantki, która zrobi zamówienie powyżej 200zł
– łączna liczba aktywnych konsultantek minimum 9
– odebrany bonus w dwóch poprzednich katalogach
Lider natomiast wykonał plan następująco:
– sprzedaż zespołu na poziomie 4 000zł
– zamówienie własne na 1 000zł
– 3 mianowania konsultantek 200+
– 10 aktywnych konsultantek
– odebrany bonus w poprzednich katalogach
Jak wyglądają zarobki lidera Avon:
– bonus podstawowy 300zł
– bonus dodatkowy 50zł
– bonus lojalnościowy 400zł
Tak więc w 3 katalogu współpracy lider otrzymał wynagrodzenie 800zł.

przyklad-bonusu-loa3
blank

Bonus podstawowy – wystarczy, że spełnisz obowiązek aktywnych konsultantek i obrotu, by otrzymać ten bonus

blank

Bonus dodatkowy – odbierzesz go jeżeli Twój obrót będzie wyższy niż cel który jest wymagany.

blank

Bonus lojalnościowy – obierzesz go, jeśli w 3 poprzednich katalogach odebrałeś minimum bonus podstawowy.

blank

Bonus mentorski – otrzymasz jeśli masz w zespole swoich liderów – ten bonus to 50% bonusu lojalnościowego

mozliwosci-zarobkowe-liderow
program-samochodowy-avon

program samochodowy

Każdy lider Avon może skorzystać z rewelacyjnego programu samochodowego. Awansując na Menegera możesz od razu odebrać swoje wymarzone auto nic za nie nie płacąc. Odpowiednia motywacja Twojego zespołu z dnia na dzień przybliża Cię właśnie do tego programu. Program samochodowy ma niezwykle proste zasady, a Ty możesz wziąć w nim udział od razu – niezależnie od tego jak długo współpracujesz z Avon.
:

praca

Lider Avon, to osoba która opiekuje się swoją grupą konsultantek. Motywuje je do działania i udziela wsparcia na każdym etapie bycia w Avon. Lider może mieć w swojej grupie nieograniczoną liczbę konsultantek.

Zarobki

Lider Avon zarabia na podstawie bardzo czytelnego programu, który skutecznie potrafi zmotywować do działania. Program działa przez pierwsze 12 katalogów współpracy, a można w nim zarobić nawet 168,178zł.

R

bonusy

Będąc liderem można skorzystać także z dodatkowych bonusów i gratyfikacji. Dołączając do grona liderów Avon możesz skorzystać z programu samochodowego, czy dołączyć do klubu VIP w którym można zyskać aż 100 000zł.

Praca w Avon jako Lider sprzedaży daje mi mnóstwo satysfakcji i możliwości rozwoju. Obalam tym samym stereotyp, że tylko kobiety mogą świetnie sobie radzić w branży beauty. Aktualnie Avon jest moim głównym źródłem dochodu.
Łukasz Twardowski

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem bardzo zadowolona z bycia liderem sprzedaży w Avon. Bardzo cenię sobie nienormowany czas pracy, oraz to, że moje zarobki uzależnione są od mojego zaangażowania. To praca w której się spełniam i daje mi ona mnóstwo satysfakcji.
Paulina Twardowska

Starszy Manager 4, w Avon od 3 lat

Jestem w Avon ponad rok, to niewiele w porównaniu z moimi kolegami, jednak dzięki tej pracy stałam się niezależna finansowo. Praca w Avon nie koliduje mi z moimi obowiązkami, pracuję wtedy kiedy mogę. To zajęcie idealne dla młodych matek i osób które szukają dodatkowego zajęcia.
Karolina Moskalik

Manager 2, w Avon od 1 roku

DODATKOWE BONUSY

Programy wsparcia i ranking VIP

Dołącz do zespołu Liderów Sprzedaży Avon i zacznij zarabiać na podstawie atrakcyjnego programu dla nowych osób, w którym możesz odebrać gotówkę za zaangażowanie Twoje i Twojego zespołu. Zarządzaj swoją grupą konsultantek i pnij się po szczeblach kariery odbierając po drodze nagrody i bonusy. Weź udział w programie samochodowym i zdobądź wymarzone 4 kółka. Wejdź do programu top Liderów w programie VIP i odbierz nawet 100 000zł. To wszystko czeka na Ciebie od pierwszej chwili współpracy z Avon.

Konsultantka Avon to zajęcie, które można wykonywać zawsze przy okazji. Nie musisz zamawiać co katalog, nie ma też określonej kwoty na jaką powinno być zamówienie. Jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zamówienia, po prostu nic nie zarobisz. Konsultantka ma pełną dowolność, to znaczy że nie ma żadnych przymusów. To zajęcie dodatkowe, które może przynieść dużo satysfakcji, ale też dodatkową gotówkę.
konsultantka-avon

załóż bezpłatne konto i odbierz paczkę powitalną

Konsultantka Avon to zajęcie, które można wykonywać zawsze przy okazji. Nie musisz zamawiać co katalog, nie ma też określonej kwoty na jaką powinno być zamówienie. Jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zamówienia, po prostu nic nie zarobisz. Konsultantka ma pełną dowolność, to znaczy że nie ma żadnych przymusów. To zajęcie dodatkowe, które może przynieść dużo satysfakcji, ale też dodatkową gotówkę.

załóż bezpłatne konto i odbierz paczkę powitalną