Firma MaryKay w 2018 roku obchodziła swoje 55-lecie, na polskim rynku jest obecna od 2008 roku. Na przestrzeni wielu lat stała się rozpoznawalną marką w wielu krajach na świecie. Sprzedaż produktów Marykay w Polsce odbywa się w sprzedaży bezpośredniej. Firma działa na takiej samej zasadzie jak Avon, czyli oferuje klientom produkty z katalogu z pomocą niezależnych konsultantek.

  1. Oferta Marykay
  2. Mikrodermabrazja Mary Kay
  3. Marykay opinie klientów
  • Marykay to firma z bardzo rozbudowaną ofertą na produkty kosmetyczne.

  • Linie kosmetyczne Merykay stworzone są z myślą o kobietach i mężczyznach z róznymi potrzebami skóry.

  • Dużą popularnością cieszą się podkłady, które mimo swojej lekkiej formule świetnie kryją a przy tym nie zatykają porów.

  • Mikrodermabrazja mary kay to kolejne produkty, które wyrózniają się na tle innych. zestaw dwóch produktów sprawdzi się doskonale w domowym użytku.

  • Merykay opinie ma bardzo pozytywne a klienci chętneie nabywają produkty tej marki.

Oferta Marykay

Firma MaryKay podobnie jak Avon ma do zaproponowania swoim klientom produkty najwyższej jakości. Skupia się jednak głównie na produktach kosmetycznych i perfumach. Kosmetyki Marykay produkowane są z myślą o kobietach jak i mężczyznach. Dzięki rejestracji możesz otrzymać bezpłatnie, indywidualnie dobrane dla Ciebie wskazówki na temat pielęgnacji skóry, które pomogą Ci w wyborze kosmetyków przeznaczonych do Twojego rodzaju skóry. Warto zwrócić uwagę na oryginalne perfumy, czy podkład MeryKay, który jest bardzo delikatny a mimo tego idealnie kryje nie obciążając naszej cery. Wszystkie kosmetyki dostępne są poprzez zakup u niezależnej konsultantki lub po zapisaniu się do klubu. Dzięki temu możemy zarobić lub kupić produkty na swój własny użytek.

Mikrodermabrazja Mary Kay

Kosmetyczna oferta jest dość mocno zróżnicowana. Jednym z bardziej popularnych produktów jest z pewnością zestaw do mikrodermabrazji. Przeznaczony jest on dla wszystkich osób, które marzą o gładkiej i pięknej skórze twarzy. Zestaw składa się z dwóch produktów, jest preparat złuszczający i oczyszczający pory. Regularne i odpowiednie stosowanie gwarantuje piękny wygląd już od samego początku. Produkty są beztłuszczowe i bezzapachowe, czyli nie podrażniają skóry. Zostały przetestowane pod względem alergii i mogą być stosowany nawet u wrażliwej osoby.

Marykay opinie klientów

Firma Marykay nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalną marką w Polsce, jednak opinie o niej są pozytywne. Klienci bardzo chwalą podkłady, kosmetyki pielęgnacyjne, zestaw do mikrodermabrazji czy ostatnio bardzo popularna stała się szczotka soniczna Mary Kay do twarzy. Oczywiście tak jak w przypadku innych firm, także o marykay opinie można znaleźć negatywne, jednak z pewnością jest im mniej niż pozytywnych.