Avon w Warszawie bardzo szybko się rozwija, firma rośnie w siłę dostarczając wszystkim współpracującym z nią możliwości zarobkowe, a także zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych, do makijażu, perfum i innych produktów w świetnej cenie. Możesz zamawiać tylko dla siebie rejestrując się na stronie, lub kupować u innej konsultantki. Wszystko zależy od Ciebie. Konsultanci i liderzy sprzedaży Avon dostępni są dla Ciebie w Warszawie oraz wielu innych miastach w naszej Polsce.

Jak zamawiać Avon

Przystań do klubu Avon, by dostawać produkty taniej niż w katalogu, zarejestruj się by mieć możliwość kupowania z rabatem. Masz duży wybór, a oferta zawiera doskonałe zapachy, produkty dla Niej i dla Niego jak i różnorodne akcesoria do stosowania każdego dnia. Drugą opcją jest kupowanie bezpośrednio od konsultantki. Jeśli chcesz możesz odszukać takie osoby w Warszawie, które to przyjęłyby od Ciebie zamówienie. W stolicy natrafisz na dużą ilość konsultantek, jakie od bardzo dawna współpracują z Avon. Te osoby z miła chęcią będą realizować Twe zamówienia, które kurier lub listonosz doniesie wprost do miejsca, które wybrałeś. Możesz też odebrać je w Warszawie w różnych sklepach, punktach usługowych, paczkomacie czy na poczcie.

Gdzie i jak kupić produkty Avon

Masz kilka możliwości. Dowiedz się, czy Twoja konsultantka prowadzi w Warszawie placówkę z produktami Avon, dzięki czemu szybciutko i sprawnie możesz nie tylko kupować, a też zapoznawać się z nutami wybranych przez Ciebie perfum i kosmetyków. Istnieje też opcja, aby złożyć zamówienie na produkty poprzez sklep Avon z wykorzystaniem elektronicznego katalogu. Spytaj się konsultantki o link do katalogu w wersji elektronicznej. To świetne wyjście na zaopatrywanie się w Avon bez wychodzenia z domu. Kolejną opcją jest założenie własnego konta i zamawianie tylko dla siebie poprzez logowanie do klubu Avon. W Warszawie masz olbrzymie możliwości i od Ciebie zależy czy w pełni je wykorzystasz. Jakiś czas temu konsultantki miały możliwość skorzystać takie z punktów obsługi konsultantek, COK Avon Warszawa al. Jerozolimskie 56c, COK Avon Warszawa ul. Kijowska 1a, COK Avon Warszawa ul. Słowicza 32, niestety wszystkie zamknięto.

Kim są konsultantki Avon?

Konsultantki to dziewczyny, które spełniają są w branży kosmetycznej. Mają możliwość korzystania z najróżniejszych szkoleń w Warszawie, z nowości i bestsellerów, dlatego też Ci posłużą radą, jak wybrać idealny kosmetyk. Napisz do z swojej konsultantki z Warszawy i spytaj się o ofertę w najnowszym katalogu. Gdy masz ochotę możesz zamówić katalog, a gdybyś potrzebowała kupić próbeczki, konsultantka także może dla Ciebie zamówić. Kupuj w Avon u swojej ulubionej konsultantki, lub sama się zarejestruj by kupować ze zniżką. Korzystaj z produktów zawsze i to w promocyjnej cenie .