Od października 2021 Avon wprowadził dla konsultantek nowy program lojalnościowy. Skierowany jest on dla wszystkich osób niezależnie od tego jak długo działają już w Avon. Dzięki temu programowi konsultantki Avon mogą uzyskać dużo większe rabaty, a dodatkowo także inne profity i nagrody.

 1. Jak działa program Avon nagradza
 2. Wiele kolorów w Avon nagradza
 3. Co można zyskać w Avon Nagradza?
 4. Kto może korzystać z programu Avon nagradza?
 • Program skierowany dla wszystkich osób zarejestrowanych w Avon jako konsultanci.
 • Nowe osoby korzystają najpierw z programu dla nowych osób, dopiero po zakończeniu go wchodzą automatycznie na program Avon Nagradza.
 • Program podzielony jest na 4 kwartały.
 • Przywileje uzyskane w jednym kwartale przechodzą na kolejny.
 • Łączna kwota wszystkich zamówień z danego kwartału wskazuje na jakim poziomie się znajdujemy.

 • Korzystając z programu Avon nagradza zyskujemy rabat oraz dodatkowe profity i nagrody takie jak bonusy w postaci próbek, darmowe dostawy czy nagrody za awans lub utrzymanie poziomu.

 • Aktualny poziom, oraz wszystko co należy zrobić by awansować na kolejny znajdziemy w klubie Avon na głównej stronie.

Jak działa program Avon nagradza

Program skierowany jest do wszystkich konsultantek i podzielony jest na kwartały, jeden kwartał to trzy miesiące. Zdobyte w danym kwartale rabaty i dodatkowe nagrody można potem wykorzystać przez cały kolejny kwartał. Program zaczął się w październiku 2021. W ciągu trzech miesięcy zlicza się złożone zamówienia. Kwota całkowita wskaże na jakim poziomie w Avon nagradza się znajdujemy i da nam dostęp do dodatkowych opcji z których możemy skorzystać przez kolejne kampanie.

Wiele kolorów w Avon nagradza

Avon zdaje sobie sprawę z tego, że osoby zarejestrowane jako konsultantki działają na różnych zasadach. Wiele osób zbiera zamówienia od klientów, sprzedają w interenecie i własnych punkach zarabiając na tym dodatkową gotówkę. Są jednak też osoby, które kupują tylko na własny użytek zaoszczędzając pieniądze. Niezależnie od tego w jaki sposób konsultantki współpracują z Avon program lojalnościowy przeznaczony jest dla każdej grupy osób – nawet dla tych, które zamawiają reregularnie.

Sprzedaż w danym kwartale = Jeden z poniższych poziomów

Poziom brązowy – do 500zł w kwartale

Poziom srebrny – minimum 550zł na kwartał

Poziom złoty – to minimalna kwota 1200zł w kwartale

Poziom platynowy– sprzedaż w kwartale na kwotę min. 2750zł

Poziom diamentowy – osiągnięcie w kwartale sprzedaży minimum 6000zł

Poziom VIP diamentowy – najwyższy poziom za osiągnięcie sprzedaży na kwotę min. 15000

blank
blank

Co można zyskać w Avon Nagradza?

Wszystko zależy od tego na jakim poziome w Avon nagradza się znajdziesz. Im wyższy poziom tym dużo więcej dodatkowych możliwości. Ważne jest to, że jeśli w danym kwartale uda Ci się zrobić np. poziom złoty, to przez cały kolejny kwartał możesz korzystać z profitów, które on daje. Zyskujesz więc stały rabat 27% na zakupy z możliwością podniesienia go aż do 30% jeśli Twoje zamówienia będą na wyższą kwotę. Dodatkowo otrzymujesz rabaty na dostawy, oraz darmową dostawę za zamówienia powyżej 100zł. Korzystasz z kwartalnego programu punktowego oraz kupujesz taniej pakiety katalogów, próbek czy nowości z kolejnej kampanii. Jeśli w tym czasie masz urodziny, to Avon przygotuje dla Ciebie ofertę urodzinową. Jeśli ten poziom uda Ci się utrzymać lub awansujesz otrzymasz nagrodę.

program lojalnosciowy avon nagradza

Kto może korzystać z programu Avon nagradza?

Program skierowany jest do wszystkich konsultantów i konsultantek już od pierwszego dnia bycia w Avon. Osoby które dopiero dołączyły najpierw korzystają z programu Pięknie że jesteś czyli TPS, gdzie odbierają nagrody za zamówienia, a dopiero potem automatycznie wchodzą w program Avon nagradza. Czas trwania programu Pięknie że jesteś, jest jednocześnie ich kwalifikatorem do Avon nagradza.

blank

Do nowego programu Avon nagradza nie trzeba się nigdzie zgłaszać, cały proces jest zautomatyzowany. Po zalogowaniu w klubie Avon mamy od razu wgląd do wszystkich ważnych informacji na temat tego programu. Widzimy na jakim aktualnie jesteśmy poziomie, ile nam brakuje do kolejnego i co możemy zyskać.

blank