Mieszkasz w Tychach i poszukujesz dodatkowego, dochodowego zajęcia. Dołącz do klubu Avon i ciesz się z możliwości jakie niesie ze sobą bycie konsultantką. To zajęcie które nie wymaga od Ciebie żadnych nakładów pieniężnych i możesz wykonywać je z dowolnego miejsca.

Rejestracja do Avon

Jeśli chcesz być częścią firmy Avon, zarejestruj się do klubu i kupuj z rabatem. Firma ogromnie szybko rośnie w siłę przekazując swoim konsultantom najlepszą ofertę na produkty kosmetyczne w Tychach oraz w innych miastach Polski. Przyłącz się do klubu Avon, aby zaopatrywać się ze zniżką w doskonałe zapachy, produkty dla Niej i dla Niego i rozmaite akcesoria, które znakomicie sprawdzą się do codziennego użytku. Tychy to miasto zaangażowanych osób, więc z pewnością odnajdziesz tu mnóstwo wsparcia, a także klientów.

Zakupy bez rejestracji

W Tychach znajdziesz konsultantki, jakie to zrealizują Twe zamówienie. Tychy to miasto gdzie spotkasz mnóstwo osób, które już lata pracują z Avon jako liderzy zespołu i konsultantki. Te osoby przyjmą zamówienie, które kurier przyniesie wprost do Twojego domu. Możesz także je odebrać w wielu różnych miejscach w Tychach np. w placówce poczty polskiej. Dowiedz się, czy konsultantka dysponuje blisko Twojego miejsca zamieszkania punktem z produktami Avon, dzięki czemu możesz nabywać produkty od ręki, a także zapoznasz się z nutami zapachowymi wybranych produktów kosmetycznych.

Zamawianie przez internet

Dobrą opcją jest wprowadzić zamówienie na produkty przez internet wykorzystując elektroniczny katalog. Poproś konsultantkę o lin, będzie to znacznie szybsze. To fantastyczny patent na kupowanie bez wychodzenia z domu, Twoja lista produktów zostanie przyjęta przez konsultantkę w Tychach lub innym mieście i wysłana tam gdzie wskażesz. Jeśli Ty jesteś konsultantką taki link do ikatalogu możesz wysyłać do swoich klientów.

Kim są konsultanci Avon?

Konsultantki to osoby, dziewczyny i panowie także, którzy są w branży kosmetycznej z własnego wyboru. Mają możliwość korzystać z wielu szkoleń produktowych, na pewno idealnie doradzają jak wybrać najlepszy kosmetyk. Konsultantki w Tychach także się szkolą, więc dołączając do Avon również masz taką możliwość. Kupuj w Avon i ciesz się z jakości w super cenie.