Jeżeli choć trochę interesujesz się kosmetykami, to mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę pracy i dodatkowego zarobku. Bycie konsultantką Avon pozwoli Ci zarobić pieniądze, a dodatkowo kupisz kosmetyki dla siebie i najbliższych z rabatem. To doskonały sposób, aby mieć dodatkową gotówkę i pracować w czasie, kiedy nam pasuje.

Obowiązki konsultantki

Jeżeli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to poza zamawianiem kosmetyków na własne potrzeby możesz pokazać katalog Avon w swoim najbliższym otoczeniu. Na pewno spotka się on z dużym zainteresowaniem, a Ty zbierzesz dodatkowe zamówienia. Konsultantka tak naprawdę, nie ma żadnych obowiązków. Może zamawiać produkty w dowolnym momencie i za dowolną kwotę. Tak więc jeżeli w danym katalogu nie uda Ci się pozbierać zamówień, to nic się nie dzieje. Po prostu nic nie zarobisz, ale spokojnie będziesz mogła działać dalej i składać zamówienia jak tylko pojawią się potencjalni klienci.

Jak pracuje konsultantka?

Praca konsultantki to praca z katalogiem, jednak niekoniecznie trzeba spotykać się z klientami twarzą w twarz. Duża część dziewczyn działa on-line i to także doskonale zdaje egzamin. Konsultantka ma do dyspozycji aktualny katalog produktów. Znajduje się w nim cala aktualna oferta promocyjna. Od katalogu 15/2020 będzie ona aktywna przez jeden miesiąc i w tym czasie można złożyć dowolną liczbę zamówień. Dodatkowo ma także magazyn dla konsultantek FOCUS, w którym znajdzie promocyjne oferty tylko dla niej. Nie jest to gazetka, która trafia do klientów. Znajdzie w nim nowości, czyli tzw oferty demo, czy inne promocje z których warto korzystać. Oprócz tych dwóch podstawowych katalogów, ma także do dyspozycji dodatkowe gazetki z ofertami promocyjnymi, które może sobie zamówić lub przejrzeć je w internecie.

Bycie konsultantką to bardzo satysfakcjonująca praca, ponieważ zarabia się zawsze przy okazji. To doskonałe zajęcie dla uczniów, szukających dodatkowego zajęcia, młodych matek i wszystkich innych osób, które mają ochotę zarobić dodatkową gotówkę. Warto być konsultantką, ponieważ kosmetyki są nam potrzebne każdego dnia, a dzięki Avon możemy je mieć w naprawdę niskich cenach.