Zarobki konsultantki

Bycie konsultantką Avon to zajęcie idealne dla wszystkich szukających pracy niewymagającej i takiej, która nie będzie ograniczała czasowo. Konsultantka Avon zarabia na sprzedaży produktów dostępnych w katalogu. Dzięki wysokim rabatom i prezentom za zamówienia może zarobić dodatkową gotówkę. Rabat uzależniony jest od wielkości zamówienia i można zyskać aż 45%.

zarobki konsultantek

Dowiedz się jak zarabia konsultantka Avon oraz w jaki sposób wykorzystać dobrze potencjał sprzedażowy. Skorzystaj ze sprawdzonych porad na temat sprzedaży i dowiedz się ile możesz zarobić. Przejdź do artykułu:

Darmowe konto avon

Zarejestruj się jako konsultantka Avon i skorzystaj z przywilejów już od pierwszego katalogu współpracy. Zarabiaj sprzedając produkty i korzystaj z wielu rabatów które wynoszą nawet 45%.

kalkulator zarobków konsultantki

Konsultantka może dorobić sobie do domowego budżetu lub kieszonkowego, a dodatkowo może zaoszczędzić na produktach codziennego użytku. Poniżej przykładowa symulacja:
Kasia złożyła zamówienie na kwotę 300zł. Według tabelki z rabatami otrzyma na nie aż 20% rabatu. Za całość zapłaci więc 240zł – daje jej to więc 60zł rabatu. Jednak to jeszcze nie wszystko. Kasia skorzystała z przysługujących jej dodatkowych profitów. Zamówiła sobie kosmetyk w ramach prezentu powitalnego, za który zapłaciła 1zł (wartość 10zł). Dodatkowo odebrała też nagrody za pierwszą kampanię współpracy, czyli szminkę oraz perfumy – wartość prezentu to 70zł, a Kasia zapłaciła za niego tylko 4,99. Wszystkie prezenty nasza konsultantka sprzedała w cenach katalogowych. Łatwo sobie obliczyć że Kasia w tym miesiącu zarobiła więc ok 135zł.

zarobki-konsultantek

rabaty dla konsultantek

Konsultantka Avon otrzymuje rabaty za zamówienia a produkty sprzedaje w cenach katalogowych. Różnica jest właśnie zarobkiem. Dodatkowo za zamówienia każda konsultantka może odbierać prezenty w promocyjnej cenie od 1zł. Te dodatkowe upominki może sprzedać z zyskiem i na tym zarobić. Oprócz rabatów i prezentów może także skorzystać z ofert specjalnych, niedostępnych dla zwykłych klientów. Może kupować nowości, które dopiero wejdą do sprzedaży w mocno obniżonych cenach i sprzedawać się w kwocie wyższej i na tym zarobić dodatkową gotówkę.

blank

Sprzedaż – Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków i produktów z katalogu. Za towar płać w cenach zrabowanych natomiast klienci zapłacą Tobie za kosmetyki w cenach katalogowych.

blank

Katalogi – Niezbędnik każdej konsultantki. Dzięki nim możliwe jest zarabianie i pozyskiwanie klientów. Warto mieć go zawsze przy sobie i pokazywać przy każdej okazji.

blank

Próbki – Każda konsultantka ma nieograniczony dostęp do próbek. Dzięki nim możliwe jest pozyskanie większej ilości zainteresowanych osób.

rabaty-avon
:

oszczędność

jeżeli nie chcesz rozprowadzać kosmetyków, możesz kupować je tylko na własny użytek. Cały czas będziesz konsultantką, więc otrzymasz wszystkie przywileje i rabaty, jednak produkty możesz zostawić dla siebie. Bycie konsultantką to duża oszczędność na produktach codziennego użytku.

nagrody

Konsultantka Avon otrzymuje także różnego rodzaju nagrody i gratyfikacje za swoją aktywność. Nagrody otrzymuje ze swoimi zamówieniami i tylko od niej zależy co z nimi dalej zrobi. Może zostawić je dla siebie, przeznaczyć na prezenty dla swoich stałych klientów lub odsprzedać dalej i zwiększyć swoje zyski.

R

bonusy

konsultantka Avon może także korzystać ze szkoleń i innych materiałów przydatnych podczas kontaktu z klientem. Dzięki nim może skuteczniej sprzedawać i zwiększać swoje zyski. Dzięki profesjonalnym programom szkoleniowym konsultantka może poznać np. tajniki sprzedaży on-line i dzięki temu może być bardziej efektywna.

PRACA W AVON

POZNAJ DZIAŁANIA KONSULTANTKI W PRAKTYCE

Dołącz do Avon i zacznij zarabiać jako konsultantka. To zajęcie, które można wykonywać zawsze w wolnej chwili. Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Połącz robienie zakupów dla siebie i swoich bliskich z zarabianiem pieniędzy. Im większe złożysz zamówienie, tym większa gotówka trafi do Twojej kieszeni. Praca w Avon polecana jest wszystkim, którzy szukają ciekawego zajęcia i chcą sami kontrolować swoje zarobki. Będąc konsultantką sama sobie wyznaczasz sobie cele, dzięki czemu wiesz dokładnie ile zarobisz. Pracując dla Avon masz także duże możliwości rozwoju, możesz zostać liderem i budować swój własny zespół, a stąd już niedaleko do niezależności finansowej.

Konsultantka Avon to zajęcie, które można wykonywać zawsze przy okazji. Nie musisz zamawiać co katalog, nie ma też określonej kwoty na jaką powinno być zamówienie. Jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zamówienia, po prostu nic nie zarobisz. Konsultantka ma pełną dowolność, to znaczy że nie ma żadnych przymusów. To zajęcie dodatkowe, które może przynieść dużo satysfakcji, ale też dodatkową gotówkę.
sklep online

załóż bezpłatne konto i odbierz paczkę powitalną

Konsultantka Avon to zajęcie, które można wykonywać zawsze przy okazji. Nie musisz zamawiać co katalog, nie ma też określonej kwoty na jaką powinno być zamówienie. Jeżeli w danym katalogu nie zrobisz zamówienia, po prostu nic nie zarobisz. Konsultantka ma pełną dowolność, to znaczy że nie ma żadnych przymusów. To zajęcie dodatkowe, które może przynieść dużo satysfakcji, ale też dodatkową gotówkę.

załóż bezpłatne konto i odbierz paczkę powitalną