Oferta zapachowa firmy Avon jest niezwykle mocno rozbudowana. Znaleźć tu można mnóstwo wód zapachowych damskich i męskich. Jest ich bardzo dużo, dlatego niektóre z zapachów są co jakiś czas wycofywane ze sprzedaży, a na ich miejsce wprowadzane są nowe. Najczęściej dzieje się tak w przypadku perfum sezonowych – czyli np. tych typowo letnich.

Zapachy Avon

little black dress red edition

Marka Avon cały czas się rozwija i wprowadza do sprzedaży co raz to nowe produkty. Każda kobieta i każdy mężczyzna odnajdzie w ofercie zapach, który przypadnie mu do gustu. Wiele perfum ma swoje odpowiedniki także w kosmetykach pielęgnacyjnych typu żele pod prysznic, antyperspiranty, dezodoranty itp. Dzięki temu można zdecydowanie bardziej wydłużyć działanie zapachu. Co jakiś czas firma wprowadza do obrotu perfumy w wersji limitowanej lub na specjalną okazję. Są one w sprzedaży przez kilka lub kilkanaście kampanii następnie perfumy Avon wycofane zostają ze sprzedaży. Czasami firma na specjalne życzenie przywraca do sprzedaży te zapachy, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Takim przykładem mogą być np. perfumy Little Red Dress obecnie znane jako Little Black Dress Red – edycja limitowana.

Perfumy Avon wycofane

Jeżeli jakiś zapach bardzo przypadł Ci do gustu, a został już wycofany, być może znajdziesz go w Avon w najbliższym czasie pod inną – podobną nazwą. Warto sprawdzać nowości zapachowe w katalogu, a najprawdopodobniej odnajdziesz go wśród wielu produktów wprowadzonych do sprzedaży. Perfumy Avon wycofane z oferty to tylko kilka produktów, zwykle wydawanych np. sezonowo. Jeżeli jakieś perfumy są w sprzedaży od wielu lat tak jak np. Celebre, TTA, Full Speed itp to z pewnością nie znikną z oferty.