Marka Livioon od 2014 roku oferuje wysokiej jakości produkty oparte na naturalnych składnikach. Podobnie jak w Avon firma działa na zasadzie sprzedaży bezpośredniej i można do niej dołączyć w każdej chwili, by kupować produkty taniej i zarabiać dodatkową gotówkę. Oferta marki obejmuje oczywiście perfumy, kosmetyki do makijażu i pielęgnacyjne, suplementy diety i środki czystości.

  1. Livioon perfumy damskie
  2. Livioon perfumy męskie
  3. Livioon odpowiedniki perfum, czy własne zapachy?
  • Livioon perfumy damskie, to przeróżne zapachy dla kobiet na wiele okazji. Oferta obejmuje około 100 perfum z różnych kategorii zapachowych.

  • Livioon perfumy męskie, to blisko 30 najróżniejszych aromatów dla panów w różnym wieku.

  • Damskie jak i męskie perfumy Livion pakowane są w eleganckich, szklanych fakonikach idealnych na wiele okazji, w tym także na prezent.

  • Marka Livioon prdukuje własne perfumy, inspiracją są modowe światowe trendy

Livioon perfumy damskie

W ofercie odnaleźć można cały wachlarz zapachów przeznaczony dla kobiet na różne okazje. W zależności od upodobań można wybierać spośród perfum o aromatach kwiatowych, cytrusowych, słodkich, orientalnych, owocowych i wielu innych. Livioon perfumy damskie pakowane są w elegancki szklany flakonik o pojemności 50ml. Cała oferta składa się z około 100 różnorodnych zapachów tak skomponowanych, aby zadowolić najbardziej wymagające klientki. Livioon perfumy damskie ze względu na swoją trwałość i eleganckie opakowanie idealnie nadają się na prezent.

Livioon perfumy męskie

Tak jak w Avon także w firmie Livioon odnaleźć można propozycję perfum dla mężczyzn. Kolekcja jest bardzo duża. Znajdziemy tutaj ponad 30 męskich perfum idealnych dla panów młodych jak i tych bardziej dojrzałych. Klasyczne flakoniki przypadną wielu mężczyzną, którzy cenią sobie klasę i elegancję. Wybierać można spośród standardowych męskich zapachów typu orientalnego, drzewnego czy wodnego. Aromaty są tak skomponowane, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Livioon odpowiedniki perfum, czy własne zapachy?

Wychodząc na przeciw tym najbardziej wymagającym klientom marka Livioon produkuje własne perfumy, inspirację czerpiąc ze światowych trendów modowych i zagranicznych rynków, więc perfumy mogą mieć podobne nuty zapachowe do tych najbardziej znanych marek. Firma jednak nie udostępnia na swojej stronie oficjalnej listy odpowiedników. Nie zmienia to jednak faktu, że perfumy marki Livioon damskie jak i męskie są niezwykle trwałe, oryginalne i cenowo dostępne na każdą kieszeń.