Avon zaprasza wszystkich zainteresowanych dodatkową pracą w Katowicach i w innych miastach Polski. To firma, która szybko rozwija się oferując swoim kontrahentom zakup produktów kosmetycznych najlepszej jakości. Katowice są idealnym miejscem, które z pewnością daje ogromne możliwości zarobkowe wszystkim osobą, które dołączą jako konsultanci czy liderzy.

Jak zostać członkiem klubu Avon

Zarejestruj się do klubu Avon żeby kupować produkty ze zniżką do 40%. Dzięki temu możesz zarobić całkiem przyzwoite pieniądze, ponieważ produkty kupujesz z rabatem a sprzedajesz po cenie z katalogu. Łatwo więc sobie obliczyć przybliżone zarobki. Katowice są znakomitym miejscem do rozwijania tego typu biznesu. Duża liczba mieszkańców, oraz mnóstwo miejsc gdzie można spotkać potencjalnych klientów, wpłynie pozytywnie na Twój rozwój. Oczywiście jeśli nie chcesz sprzedać produktów, to możesz kupować tylko dla siebie. Nie masz w Avon przymusu kupowania i sprzedawania produktów. Forma współpracy zależy tylko od Ciebie. Avon Katowice znany jest z organizowania rożnego rodzaju akcji na facebooku, w czasie których sprzedawane są setki zestawów promocyjnych.

Jak zamawiać produkty Avon?

Rejestrując się do klubu Avon możesz pozyskiwać w obniżonej cenie fantastyczne zapachy, produkty dla Niej i dla Niego i inne akcesoria codziennego użytku. Możesz zamawiać je sama dla siebie i innych lub skorzystać z oferty innej konsultantki. Gdy znajdziesz konsultantkę w Katowicach, która przyjmie Twe zamówienie, to poproś ją o wysyłkę elektronicznej wersji katalogu. To najznakomitszy sposób by zaopatrzyć się w Avon bez wychodzenia z domu. Twoja lista produktów zostanie przyjęta do realizacji i możesz ją odebrać w wybranym przez siebie punkcie w Katowicach lub zamówić do domu. Dawniej można było także skorzystać z punktu obsługi konsultantek tzw COK Avon Katowice ul. Uniwersytecka 13, niestety zamknięto go już jakiś czas temu.

Kim są konsultantki Avon?

Konsultantki to osoby, które są w branży kosmetycznej od dłuższego czasu i mają możliwość korzystać z wielu szkoleń produktowych, więc z pewnością mega dobrze Ci doradzą byś mogła wybrać najlepszy dla siebie kosmetyk. Konsultanci mogą także działać w Avon jako liderzy zespołu. Mieszkając w Katowicach, czyli dużym mieście masz więcej możliwości rozwoju niż inne osoby. Konsultanci to osoby, które przyjmują zamówienia lub zamawiają tylko na własny użytek. Dodatkową ciekawą opcją jest fakt, że klienci mogą zamawiać produkty poprzez elektroniczny katalog. To mega fajne i szybkie rozwiązanie, które oszczędza Twój czas. Konsultantki Avon z Katowic gwarantują udane zakupy .