fbpx

Duża popularność marki Avon bierze się przede wszystkim z wysokiej jakości produktów. Ogrom zapachów damskich i męskich sprawia, że z pewnością wiele osób odnajdzie tutaj perfumy skrojone w sam raz dla siebie. To ponadczasowe zapachy, które charakteryzują się doskonałymi kompozycjami zamkniętymi w róznobarwnych falkonach. To doskonała jakość, idealna na każdą kieszeń.

Perfumy Avon Maxima

Zanurz się w niebiańskiej kompozycji pełnej szlachetnych nut. To kwiatowa mieszanka z dodatkiem orientalnych nut i akordami drzewnymi. Avon Maxima to damska woda perfumowana w której znajdziesz m.in nektarynkę, jaśmin wielokwiatowy i nuty kwiatu Immortelle. Całość tworzy zaskakujący, niezwykle elegancki zapach.

blank

Kompozycja Avon Maxima: kwiatowo-orientalno-drzewna
Kategoria: elegancki zapach na co dzień
Główne nuty zapachowe: nektarynka, jaśmin wielkolistny, kwiat Immortelle

Produkty Avon Maxima

blank

W ofercie Avon poza perfumami odkryjesz także produkty perfumowane o tym samym zapachu. Stosuj je łącznie, by jeszcze bardziej wydłużyć czas trwałości Avon Maxima oraz by go bardziej utrwalić. Warto skomponować cały zestaw i mieć ulubione produkty zawsze pod ręką. Niewielkich rozmiarów perfumetka ma pojemność 10ml, jej niewielkie rozmiary pozwalają mieć ją zawsze przy sobie i używać wtedy kiedy masz ochotę. Natomiast balsam do ciała, będzie doskonały do codziennego stosowania po kąpieli, czy jako kosmetyk intensyfikujący zapach Avon Maxima.

Dołącz do Avon jako konsultantka i kup swoje ulubione produkty ze zniżką aż do 45%. Będąc konsultantką możesz kupować produkty tylko do swojego użytku i nie musisz ich sprzedawać dalej. To miejsce gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne do codziennej pielęgnacji.