Duża popularność marki Avon bierze się przede wszystkim z wysokiej jakości produktów. Ogrom zapachów damskich i męskich sprawia, że z pewnością wiele osób odnajdzie tutaj perfumy skrojone w sam raz dla siebie. To ponadczasowe zapachy, które charakteryzują się doskonałymi kompozycjami zamkniętymi w róznobarwnych falkonach. To doskonała jakość, idealna na każdą kieszeń.

Perfumy Avon Maxima

Zanurz się w niebiańskiej kompozycji pełnej szlachetnych nut. To kwiatowa mieszanka z dodatkiem orientalnych nut i akordami drzewnymi. Avon Maxima to damska woda perfumowana w której znajdziesz m.in nektarynkę, jaśmin wielokwiatowy i nuty kwiatu Immortelle. Całość tworzy zaskakujący, niezwykle elegancki zapach.

Kompozycja Avon Maxima: kwiatowo-orientalno-drzewna
Kategoria: elegancki zapach na co dzień
Główne nuty zapachowe: nektarynka, jaśmin wielkolistny, kwiat Immortelle

Produkty Avon Maxima

blank

W ofercie Avon poza perfumami odkryjesz także produkty perfumowane o tym samym zapachu. Stosuj je łącznie, by jeszcze bardziej wydłużyć czas trwałości Avon Maxima oraz by go bardziej utrwalić. Warto skomponować cały zestaw i mieć ulubione produkty zawsze pod ręką. Niewielkich rozmiarów perfumetka ma pojemność 10ml, jej niewielkie rozmiary pozwalają mieć ją zawsze przy sobie i używać wtedy kiedy masz ochotę. Natomiast balsam do ciała, będzie doskonały do codziennego stosowania po kąpieli, czy jako kosmetyk intensyfikujący zapach Avon Maxima.

Maxima Icon

Avon jakiś czas temu wypuścił na rynek kolejne perfumy z serii Maxima. To ten sam elegancki flakon z zupełnie odmienną kompozycją zapachową.

blank
  • Kompozycja: inspirujący zapach na co dzień
  • Kategoria: orientalno-kwiatowa
  • Główne nuty zapachowe: mandarynka, kwiat Hippolyta, akord skórzany
    • Nuty głowy: mandarynka, różowy pieprz, Hivernal
    • Nuty serca: kwiat Hippolyta, płatki jaśminu, ylang-ylang
    • Nuty bazy: akord drewniany, akord skórzany, bursztyn

Dołącz do Avon jako konsultantka i kup swoje ulubione produkty ze zniżką aż do 40%. Będąc konsultantką możesz kupować produkty tylko do swojego użytku i nie musisz ich sprzedawać dalej. To miejsce gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne do codziennej pielęgnacji.