W Avon każdy znajdzie coś dla siebie. Męska część także odszuka tutaj mnóstwo doskonałych kosmetyków, które sprawdzą się na wiele okazji. Spośród wielu dostępnych męskich perfum, niewątpliwie dużą popularnością cieszy się seria Avon elite Gentleman. Znaleźć w niej można kilka odmiennych zapachów, więc każdy znajdzie zapach idealny dla siebie,

Perfumy Avon Elite Gentleman

Kilka fantastycznych zapachów z serii Avon Elite Gentleman sprawia, że wielu mężczyzn decyduje się właśnie na ten zapach. Wybór jest bardzo ciekawy, bo w rodzinie Avon Elite Gentleman znaleźć można kilka odmiennych aromatów idealnych na różne okazje. Najnowszą odsłoną jest Avon Elite Gentleman Absolute woda toaletowa idealna na co dzień. To orientalno drzewna kompozycja, niezwykle elegancka dla mężczyzn w różnym wieku. W serii znaleźć można nie tylko powalające perfumy, ale także inne kosmetyki pielęgnacyjne w tym żel pod prysznic, czy dezodorant. W Avon Elite Gentleman Absolute wyróżnić należy nuty zapachowe takie jak żywica drewna agarowego (oud), włoską cytrynę oraz akord Ambermax.

Avon elite gentleman

Pozostałe perfumy Avon Elite Gentleman

W serii jest jeszcze kilka nie mniej popularnych zapachów. Wśród nich jest Elite Gentleman In Black, który jest bardzo uniwersalny. Może być używany w ciągu dnia, na wieczór czy na specjalne okazje. W nutach zapachowych odnajdziemy marokańską miętę, lawendę i czarny wetiwer. Zapach Avon Elite Gentleman In Black zniewalający, oryginalny, dodający charakteru i pewności siebie każdemu jego użytkownikowi. Kolejnymi wartymi uwagi perfumami są Avon Elite Gentleman Reserve czyli wyrafinowane perfumy dla pewnych siebie mężczyzn. W nutach zapachowych odszukamy arbuza, geranium i wetiwer, które komponując się ze sobą dają niesamowity zapach pełen fantastycznych akordów.

Te i inne fantastyczne zapachy kupisz rejestrując się w klubie Avon jako konsultantka. Dzięki temu zyskasz duże rabaty i dostawę wprost pod swoje drzwi. Dołącz do grona zadowolonych klientów Avon i ciesz się fantastyczną jakością.