Jeżeli masz trochę wolnego czasu i zastanawiasz się nad podjęciem dodatkowej pracy, doskonałym pomysłem wydaje się praca konsultantki Avon. Dzięki temu możesz zarobić dodatkową gotówkę, a także możesz kupować kosmetyki w niższych cenach na własny użytek. Marka Avon jest znana i rozpoznawana na całym świecie, więc nie będziesz mieć trudności w sprzedaży kosmetyków.

Zarobki konsultantki

Konsultantka zarabia na rabatach. Produkty Avon kupuje ze zniżką, a sprzedaje dalej w cenie katalogowej. Różnica między ceną zakupu a ceną sprzedaży jest właśnie zarobkiem. Konsultantka płaci do Avon cenę pomniejszoną o rabat, a od klientów pobiera tyle, ile jest w katalogu. Dodatkowo konsultantka Avon może korzystać z super ofert dodatkowych, które znajdzie w magazynie Focus, lub z programu dla nowych osób, który trwa przez pierwsze 4 katalogi współpracy. Produkty, które konsultantka odbierze w promocyjnych cenach, może zostawić dla siebie, lub sprzedać dalej za dowolną kwotę i dodatkowo zarobić.

Praca konsultantki

Jest to zajęcie, które można wykonywać zawsze przy okazji. Zamawiając kosmetyki dla siebie, można pokazać katalog w najbliższym otoczeniu i z pewnością każdy wybierze dla siebie coś interesującego. Im większe uda się zrobić zamówienie, tym większy rabat można otrzymać. Konsultantka ma pełną dowolność, jeśli chodzi o zamówienia, tzn. że nie ma żadnych przymusów, czy kar za brak zamówienia. To dodatkowa praca, która może przynieść dużo satysfakcji. W Avon konsultantka może nie tylko zarabiać na sprzedaży kosmetyków. Dzięki ciekawemu programowi motywującemu może zostać liderem i budować swój własny zespół i dodatkowo zarobić wysoką gotówkę.

Wynagrodzenie Konsultantki

Konsultantka zarabia w każdym momencie, kiedy składa zamówienie. Zawsze płaci cenę niższą niż w katalogu, tak więc pieniądze zarabia za każdym razem, jak klientki dostają swoje zamówienia i płacą. Nie trzeba czekać na jeden konkretny dzień, by otrzymać wynagrodzenie. Dlatego praca konsultantki polecana jest dla wszystkich osób, którzy poszukują dodatkowego zajęcia, lub po prostu chcą dorobić. To fantastyczna praca nawet dla osób niepełnoletnich.

Kalkulator zarobków konsultantki

Zarobki najlepiej zobrazować na przykładzie. Pani Zosia właśnie zaczęła pracę konsultantki. Wysłała jedno zamówienie w pierwszym katalogu. Udało jej się znaleźć sporą grupę klientek – każda złożyła zamówienie na średnio 100-150zł. Jej sprzedaż w katalogu wyniosła więc +/- 1500zł. To dało jej całkiem przyjemną kwotę rabatu 450zł.

Jako, że to jej pierwszy katalog współpracy zamówiła sobie dodatkowo prezent powitalny, który kosztował 1zł oraz produkty za pierwszą kampanię współpracy, całość wyniosła 6,99zł. Produkty te sprzedała swoim klientom w cenach katalogowych.
Pani Zosia zarobiła w tym katalogu zarobek z rabatu, czyli:  450zł
– Balsam do ciała sprzedała za 9,99
– Perfumy sprzedała za 49,99
– Szminkę natomiast za 11,99
– perfumetkę za 8,99
– 450zł + 79,97 -5,99 = 523,98