FM World posiada bardzo duży wybór różnego rodzaju produktów kosmetycznych, suplementów diety, chemii gospodarczej oraz ofert dodatkowych. Jedną z nich jest usługa FM Mobile, czyli oferta na telefon i internet dla wszystkich.

  1. Jakie usługi oferuje FM Mobile?
  2. Abonament telefoniczny w FM Mobile
  3. Internet w Fm Mobile
  • W FM World znaleźć można usługi mobilne zwane FM Mobile.

  • W ofercie są abonamenty telefoniczne oraz internet

  • Z usług FM Mobile może skorzystać każda osoba, nie tylko partnerzy biznesowi

  • Wybór opcji i pakietów FM Mobile pozostawia po stronie klienta

Jakie usługi oferuje FM Mobile?

Dla każdego coś dobrego. Znaleźć możesz w FM Mobile kilka usług, możesz je sobie dobrać według własnych preferencji. Masz możliwość wyboru abonamentu z telefonem lub bez telefonu, możesz zdecydować się też na ofertę na kartę. FM Mobile oferuje także usługę internetu domowego lub mobilnego. Można znaleźć tu dla siebie odpowiednie usługi i to bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwimy on-line.

Abonament telefoniczny w FM Mobile

Firma FM World znana niegdyś jako FM Group oferuje dwie możliwości abonamentu. Dla swoich partnerów biznesowych, jak i dla wszystkich zainteresowanych klientów FM World przygotował ofertę. Do wyboru mamy abonament z telefonem lub bez telefonu. Na wszystkie usługi można zdecydować się nie będąc bezpośrednio związanym z FM World. Dodatkowo można też pomyśleć o specjalnej ofercie Senior/junior, która oferuje usługi dla osób starszych jak i młodszych. Na usługi możemy wybrać abonament od 12 do 36 miesięcy.

Internet w FM Mobile

Jeżeli chodzi o wybór pakietu internetowego, to wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku abonamentu telefonicznego. Tutaj także możemy zdecydować czy kupujemy abonament jako partnerzy biznesowi, czy jako zwykli klienci. Mamy do wyboru internet mobilny lub internet domowy. Sami decydujemy o długości trwania umowy np. 24 lub 36 miesięcy. Warto zajrzeć na stornę FM Mobile i dokładnie sprawdzić oferowane usługi.