Marka Avon posiada w swojej ofercie dużą ilość zapachów, które przeznaczone są dla kobiet jak i mężczyzn. Wybór jest bardzo duży i każdy z pewnością znajdzie w katalogu coś odpowiedniego na daną okazję. Perfumy Avon to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają wysokiej jakości, ale w przystępnej cenie. Wyjątkowe flakony i niezwykła trwałość sprawiają, że perfumy od Avon sprawdzają się na co dzień jak i na specjalne okazje.

Perfumy damskie Avon

W ofercie marki znaleźć można duży wybór zapachów przeznaczonych dla płci pięknej. Znaleźć tu można kulowe wody takie jak Celebre, Perceive, Far Away czy Little Black Dress, jak i zupełne nowości typu Artistique czy Encanto. Jednak te najbardziej popularne zapachy mają też swoje nowe odsłony. Znany i lubiany przez wszystkie Panie Celebre występuje w tej chwili także w odsłonie Celebre Fresch. Zapach Perceive także ma kilka swoich odmian. Modny Far Away także doczekał się kilku różnych rodzajów. Tak więc Avon stara się dbać o swoich stałych klientów oferując im ulubione zapachy, a także wychodzi do nowych odbiorców, którzy szukają nowości i oryginalności.

Perfumy męskie Avon

Mężczyźni także znajdą w Avon mnóstwo ciekawych propozycji zapachowych. W zależności od okazji mogą wybierać spośród znanych i lubionych wód, a także wybrać coś z nowości. Spośród zapachów męskich mamy kultowe Black Suede, Full speed czy Luck, które można kupić w starych jak i nowych odsłonach. Ostatnią nowością jest Black Suede Dark czy Luck Lucky Me, które zdobywają coraz większą popularność wśród panów. Oferta męskich perfum jest bardzo szeroka i każdy, bez względu na wiek znajdzie tutaj coś dla siebie. Katalog Avon pełen jest inspiracji i z pewnością można tutaj znaleźć dużo większy wybór niż w firmach konkurencyjnych.

blank
Które perfumy warto kupić?

Wszystko zależy od tego w jakich zapachach gustujemy. W przypadku Pań które lubią mocne i wyraziste zapachy z pewnością sprawdzą się wszystkie zapachy z serii Far Away – w tym nowa Diva. Natomiast jeżeli gustujemy w delikatnych zapachach można pokusić się o Celebre lub Incadensence. Niektóre Panie lubią perfumy o orzeźwiającym aromacie. Tutaj na pewno warto zainteresować się Celebre Fresh, lub Eve Truth.

blank

Jeżeli chodzi o Panów, to z pewnością warto zainteresować się całą serią Full Speed, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbicieli ponadczasowych i wyrazistych zapachów z pewnością zainteresuje wersja Max Turbo lub Adrenaline, dla tych co wolą klasykę z pewnością zainteresuje flakon podstawowy. Dla tych, którzy lubią różnorodność Avon przygotował wybór zapachów Individual Blue lub Black Suede. Każdy, niezależnie od wieku ma duży wybór w Avon.