Dzisiejszy polski rynek nasycony jest mocno zdrowymi produktami, które produkowane są z najlepszych jakościowo składników. Do tych firm zalicza się z pewnością Duolife, która to oferuje swoim klientom tylko wysokiej jakości suplementy diety, żywność funkcjonalną czy kosmetyki.

  1. Duolife Produkty i oferta
  2. Duolife Vita C
  3. Dla kogo przeznaczona jest oferta Duo Life
  • Duo life to firma, która oferuje swoim klientom najwyższej klasy produkty związane ze zdrowym trybem życia.

  • Oferta obejmuje przede wszystkim suplementy diety, kosmetyki czy żywność funkcjonalną.

  • Wszystkie produkty Duolife można kupić w cenach katalogowych lub ze zniżką do 40% po rejestracji konta.

  • Produktem, który jest najczęściej wybieranym przez klientów jest Vita C. W pełni naturalna, zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na tą witaminę.

Duolife produkty i oferta

W ofercie marki Duolife pl znaleźć można mnóstwo produktów związanych ze zdrowym trybem życia. Asortyment to przede wszystkim suplementy, żywność funkcjonalna, kosmetyki oraz preparaty wspomagające odchudzanie. Produkty można kupić bezpośrednio w sklepie na stronie producenta w normalnych cenach, lub po zalogowaniu się w cenach obniżonych o 20 a nawet 40%. Dzięki rejestracji możesz także zyskać darmowe produkty, które możesz zatrzymać lub sprzedać dalej i zarobić. Dołączając do Duolife masz możliwość zostać klubowiczem kupującym, klubowiczem rekomendującym, klubowiczem osobiście polecającym, lub klubowiczem przedsiębiorcą.

Duolife Vita C

Jest to produkt w pełni naturalny i pozwala zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na witaminę C. W składzie znaleźć można przede wszystkim acerolę, która jest bardzo bogata w witaminę C, bo jeden owoc aceroli zawiera jej tyle, co w kilogram cytryn. Znajdziemy także dziką różę, która poza witaminą C ma w składzie także m.in sole mineralne i przeciwutleniacze. Dodatkowo zawiera także jagody CamuCamu, czyli bogactwo witamin w tym witaminy C i przeciwutleniaczy . Połączenie tych wszystkich składników daje nam doskonały produkt, który bardzo dobrze się wchłania. Duolife Vita C nie zawiera żadnych konserwantów, to najwyższa jakość.

Dla kogo przeznaczona jest oferta Duo life?

Produkty będą doskonałe dla osób dorosłych a także dzieci. Oferta jest mocno rozbudowana i warto zwrócić w niej uwagę na płynne suplementy diety, shake odchudzające czy wysokiej klasy kosmetyki aloesowe i wiele innych. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.