Zapewne nie raz widziałaś już katalog jednej z firm kosmetycznych typu Avon czy Oriflame. Każda osoba, która zajmuje się sprzedażą produktów lub po prostu zamawia na swój własny użytek, ma nieograniczony dostęp do katalogów. Nowy katalog, Oriflame wydaje zawsze co trzy tygodnie, więc warto dołączyć do grona konsultantów, by być na bieżąco.

  1. Katalog Oriflame jako narzędzie pracy
  2. Kosmetyki, suplementy diety i perfumy Oriflame z katalogu
  3. Dlaczego warto mieć katalog Oriflame zawsze przy sobie?
  • Katalog Oriflame każda konsultantka powinna mieć zawsze przy sobie, to niezbędnik pracy każdej osoby, która działa i pracuje jako konsultantka.

  • W każdym katalogu Oriflame znaleźć można wysokiej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, perfumy czy suplementy diety Wellness.

  • Warto mieć katalog Orfilame zawsze przy sobie, można pokazywać go potencjalnym klientom i zarobić dodatkową gotówkę.

Katalog Oriflame jako narzędzie pracy

Osoby które nigdy nie były konsultantami zastanawiają się jak wygląda takie zajęcie i jak pracuje konsultantka Avon, Oriflame, czy innej firmy kosmetycznej. Niezależnie od tego, do jakiej firmy dołączysz, niewątpliwie bardzo przydatnym produktem jest nowy katalog w którym znajdziesz pełną ofertę danej marki. Niewątpliwie jest to jedno z niezastąpionych narzędzi pracy każdej konsultantki. Jeżeli chodzi o markę Avon, to katalog ważny jest zawsze od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Nowy katalog Oriflame jest aktualny 3 tygodnie, w przypadku innych firm mogą to być katalogi np. kwartalne, czy nawet roczne.

Kosmetyki, suplementy diety i perfumy Oriflame z katalogu

Katalog Oriflame pełen jest przeróżnych propozycji kosmetycznych i suplementów diety. Oferta podzielona jest na kilkanaście różnych serii, dzięki którym łatwiej Ci będzie wybrać produkt idealny, który to możesz zaproponować swoim klientom. Kosmetyki pielęgnacyjne przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, na różny wiek, dla kobiet jak i mężczyzn. Perfumy Oriflame także tworzone są z myślą o paniach i panach, każdy niezależnie od weku znajdzie w Oriflame perfumy idealne dla siebie lub swoich bliskich. Nowy katalog Oriflame to także wysokiej klasy suplementy diety Wellness, które będą idealne dla osób, które chcą odpowiednio zadbać o swoją wagę i dobre samopoczucie.

Sprawdź pełną ofertę marki Oriflame

Dlaczego warto mieć katalog Oriflame zawsze przy sobie?

Nieważne czy jesteś konsultantką, czy tylko klientem, warto mieć katalog Oriflame zawsze przy sobie. Jeżeli działasz w firmie jako konsultantka, to nowy katalog Oriflame jest Twoim narzędziem pracy. Zawsze możesz przedstawić go koleżankom, osobom zainteresowanym zakupem kosmetyków, czy nawet pokazać innym czekając w kolejne do fryzjera czy kosmetyczki. To bardzo prosty sposób, aby pozyskać nowych klientów i tym samym zarobić większą gotówkę.