Firma została stworzona w 2004roku i jest jedną z wielu marek działających w systemie sprzedaży bezpośredniej. Obecna nazwa marki to FM World jednak jeszcze kilka lat temu nazywała się ona FM Group. Do dziś można spotkać się z podwójnym nazewnictwem, jednak to jest ta sama firma. Niegdyś FM Group przekształciło się w FM World i ta druga nazwa jest aktualna.

  1. Sklep FM World czyli gdzie kupić produkty
  2. Tanie i trwałe perfumy FM World
  3. Fit 6 – czyli suplementy diety FM Group
  4. FM Group mobile – niezawodna telefonia komórkowa
  • W sklepie firmowym FM World można kupować po zarejestrowaniu się jako partner biznesowy firmy

  • Marka FM World wcześniej była znana pod nazwą FM Group

  • Rozbudowany asortyment pozwala znaleźć dobre jakościowo produkty w niewygórowanych cenach

  • FM World oferuje dodatkowo dobrej jakości suplementy diety

  • Oferta FM World została także rozbudowana o FM Mobile, czyli usługi telekomunikacyjne

Sklep FM World czyli gdzie kupić produkty

Firma ma swój produktowy sklep. FM World jednak pozwala na zakup w nim tylko partnerom biznesowym. Jeśli więc nie posiadamy u nich konta i nie zarejestrowaliśmy się jako konsultanci nie będziemy mogli zakupić produktów. Sklep FM World przeznaczony jest wiec tylko dla osób, którzy współpracują z FM Group. Rejestracja nie jest skomplikowana i tak jak w przypadku marki Avon można jej dokonać bardzo szybko np. bezpośrednio na stronie FM World.

Tanie i trwałe perfumy FM World

Asortyment marki jest bardzo rozbudowany. Prym wiodą tu jednak wysokiej klasy perfumy damskie i męskie, które charakteryzują się oryginalnością. Ich niezwykła trwałość oraz niewygórowana cena sprawiają, że cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Perfumy FM World pakowane są w klasycznych szklanych flakonikach, będą idealne na prezent. Zróżnicowane zapachy to gwarancja wyboru idealnego zapachu dla siebie lub kogoś bliskiego.

Fit 6 – czyli suplementy diety FM Group

Znacie już wysokiej klasy produkty Liiv do suplementacji od Avon. Marka FM World także wprowadziła do sprzedaży suplementy diety Nutricode. Te suplementy diety przeznaczone są głównie dla osób dbających o linię i o dobre samopoczucie. Tak więc warto przyjrzeć się bliżej tym produktom i wybrać ten, który będzie odpowiedni dla nas samych i dla naszych najbliższych. Produkty Nutricode produkowane są z myślą o mężczyznach, kobietach i dzieciach.

FM Group mobile – niezawodna telefonia komórkowa

Od kilku lat FM World daje swoim partnerom biznesowym możliwość korzystania z abonamentu telefonicznego czy internetu. Wszystkie potrzebne informacje na temat abonamentu znaleźć można bezpośrednio na stronie FM World.