Duża część konsultantek Avon zastanawia się czy mogą dołączyć do innych, konkurencyjnych firm. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoba będąca w Avon zarabiała także w Oriflame, FM czy chociażby Farmasi. Takie zajęcie dodatkowe pozwala zarobić dodatkową gotówkę, a bycie w kilku firmach pozwala te pieniądze podwoić czy nawet potroić.

  1. Firma Farmasi – co o niej wiemy?
  2. Kosmetyki Farmasi
  3. Katalog Farmasi
  4. Program marketingowy Farmasi
  • Firma Farmasi powstała w 1950 roku, natomiast w systemie MLM działa od 2010 roku sprzedając swoje produkty do różnych krajów w tym Polski.

  • Kosmetyki Farmasi to duży wybór produktów dla kobiet i mężczyzn. Oferta to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji, meke-up oraz zapachy.

  • W Farmasi znajdziesz także chemię gospodarczą w tym środki czystości oraz produkty do prania.

  • Katalog Farmasi trwa zawsze jeden pełny miesiąc, a jego oferta jest bardzo rozbudowana.

  • Plan marketingowy Farmasi składa się z kilku możliwości zarobku. W zależności od ilości zgromadzonych punktów możesz awansować na różne poziomy.

  • Im wyżej znajdziesz się w zestawieniu, tym więcej otrzymujesz piunktów procentów i tym wyższe jest Twoje wynagrodzenie.

Firma Farmasi – co o niej wiemy?

Początki firmy sięgają 1950r. Powstała ona w Omerli w Stambule. Firma Farmasi działa w systemie MLM od 2010 roku i w ten sposób sprzedaje swoje produkty już w kilkudziesięciu krajach, w tym w Polsce. W firmie Farmasi można działać na kilka sposobów. Tak jak w przypadku firmy Avon, można być konsultantką, klientem i liderem. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, masz możliwość zarobku, lub oszczędności na zakupach. Możesz wybrać dowolną opcję i traktować Farmasi jako dodatkowe zajęcie, lub pracę na pełen etat.

Kosmetyki Farmasi

Oferta na kosmetyki Farmasi jest mocno zróżnicowana. W asortymencie odnaleźć można różnego rodzaju zapachy kobiece jak i męskie, a także produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała, włosów. Zapewne każda kobieta poczuje się także usatysfakcjonowana, ponieważ oferta pełna jest przeróżnych kosmetyków do makijażu. Produkty do make-upu przeznaczone są do oczu, twarzy czy paznokci. Tak jak w przypadku marki Avon produkty można kupować ze zniżką na swój własny użytek lub do dalszego handlu.

Katalog Farmasi

Jeżeli jesteś ciekawa jak wygląda pełna oferta marki Farmasi zajrzyj do ich katalogu. Tak samo jak w Avon, ich katalog jest ważny cały miesiąc. Znajdziesz w nim bogatą ofertę kosmetyczną. Jednak poza produktami pielęgnacyjnymi czy do make-up wyróznić tu można dodatkowo środki czystości, produkty do prania czy dodatkowe akcesoria przydatne w codziennym życiu. Oferta skierowana jest dla wszystkich bez względu na wiek jak i płeć. Nawet dzieci odnajdą tutaj coś dla siebie.

Program marketingowy Farmasi

Firma Farmasi przygotowała dla swoich parterów ciekawy plan marketingowy, z którym można zapoznać się bezpośrednio na stronie. Program marketingowy Farmasi składa się z kilku możliwości zarobku i tylko od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz działać. Jeżeli chcesz tylko sprzedawać produkty lub kupować tylko dla siebie, to oczywiście masz taką możliwość. Będąc konsultantką jesteś jednocześnie liderem, czyli masz możliwość wprowadzania do swojej grupy także innych osób. Dzięki takim działaniom zbierasz punkty, które potem są przeliczane na realne pieniądze.