Dołączając do zespołu dużych firm kosmetycznych warto zwrócić uwagę, co oferują one swoim przyszłym konsultantkom. Jeżeli chodzi o markę Avon, to nowa osoba może skorzystać z programu na start dla nowych osób w których można odebrać pełnowartościowe produkty i rabaty. W przypadku marki Orfilame otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w programie witamy, który także jest bardzo atrakcyjny.

  1. Program motywacyjny Witamy dla nowych klubowiczów
  2. Jak odebrać nagrody z programu Oriflame Witamy?
  3. Jakie kosmetyki zyskujesz w programie Witamy?”
  • Jako nowa osoba w Oriflame masz możliwość wziąć udział w specjalnym programie motywującym Witamy

  • Nagrody promocyjne z programu Witamy, Oriflame oferuje w cenie 4,90. Wystarczy tylko składać zamówienia za 50 punktów. Każdy produkt z oferty ma przypisaną określoną liczbę pkt.

  • W programie Witamy, Oriflame proponuje swoim konsultantom kosmetyki damskie z możliwością zamiany na produkty męskie.

Program motywacyjny Witamy dla nowych klubowiczów

Dołączając do firmy Oriflame bierzesz udział w bardzo ciekawym programie motywacyjnym, dzięki któremu masz szanse już na samym początku odebrać produkty w super cenach. Już od pierwszych chwil jest z Tobą program Witamy. Oriflame zadbał więc o wszystkich, którzy zamawiają jako konsultanci lub na własne potrzeby. W trzech prostych krokach zyskujesz szansę na otrzymanie kultowych kosmetyków za 4,90.

Jak odebrać nagrody z programu Oriflame Witamy

Oferta jest przeznaczona dla każdego, kto składa zamówienia za określoną liczbę punktów. Żeby odebrać nagrody za 4,90 należy złożyć zamówienie za 50 punktów. Jeśli ten warunek będzie spełniony, to w kolejnym zamówieniu można otrzymać nagrodę. Każdy produkt, czy kosmetyk w katalogu Oriflame ma przypisaną określoną liczbę punktów, tak więc łatwo możesz obliczyć, czy kwalifikujesz się już do otrzymania produktów w niskich cenach.

Jakie kosmetyki zyskujesz w programie Witamy?

Wszystko zależy od tego w którym kroku programu się znajdujesz. Im dalej, tym nagrody są bardziej wartościowe. Ich cena jednak od początku do końca wynosi tyle samo. W każdym kroku programu Witamy, Oriflame oferuje Ci fantastyczne bestsellery. Program Witamy Oriflame, jest tak skonstruowany, aby nagrody damskie, było można zamienić na męskie, tak więc masz wybór.