Polskich firm działających w multi level marketing (MLM) jest dużo, jedną z nich jest Innubio, który oferuje prozdrowotne produkty kosmetyczne, czy suplementy. Firma posiada swoją własną plantację konopi, które są uprawiane bez dodatków sztucznych środków ochrony roślin. Produkty można kupić poprzez dołączenie do zespołu Innubio.

  1. Oferta Innubio, produkty prozdrowotne
  2. Produkty Innubio – co warto kupić
  3. Innubio cennik produktów
  • W ofercie Innubio znaleźć można przerózne produkty z dodatkiem certyfikowanego olejku konopnego.

  • Innubio prowadzi plantację własnych konopi oraz ma własne laboratorium, dzięki czemu mamy pewność, że produkty są najwyższej jakości.

  • Prozdrowotne produkty Innubio to m.in kosmetyki pielęgnacyjne, zdrowa żywność czy produkty dla zwierząt a także książki z których mozna dowiedzieć się więcej na temat olejków konopnych.

  • Dołaczyć do Innubio można poprzez link referencyjny, dzieki temu można rozpocząć współpracę z marką Innubio. Cennik produktów dostępny jest na stronie internetowej.

Oferta Innubio, produkty prozdrowotne

Asortyment marki Innubio jest bardzo zróżnicowany. Znaleźć tu można zdrową żywność, olejki, kapsułki, susz, olejki eteryczne i oczywiście kosmetyki pielęgnacyjne – wszystko to z dodatkiem certyfikowanego olejku konopnego, który rośnie na polach kontrolowanych od samego zasiania aż do zbiorów. Mamy więc gwarancję zakupu wysokojakościowych, polskich produktów, które znakomicie sprawdzą się u osób dbających o swoje ciało i zdrowie. Firma posiada także własne laboratorium, tak więc mamy gwarancję, że produkcja przebiega bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi normami. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie i swojej rodziny.

Produkty Innubio – co warto kupić

Asortyment jest bogaty, a wszystkie oferowane produkty są prozdrowotne. Każdy jeden produkt będzie więc dobrym wyborem, jeśli będziemy kierowali się potrzebami naszej skóry czy organizmu. W ofercie warto zwrócić uwagę m.in na kremy do twarzy z olejkiem konopnym, kwasem hialuronowym, masłem shea i witaminami. Innubio oferuje także duży wybór zdrowej żywności gdzie wyróżnia się z pewnością kawa konopna, czy olej z nasion konopi. Znaleźć też można produkty dla zwierząt, czy literaturę związaną np. z wykorzystaniem olejków konopnych.

Innubio cennik produktów

Wszystkie dostępne na stronie Innubio produkty można kupić w zaprezentowanej cenie. Można także poprzez link referencyjny dołączyć do Innubio i zacząć zarabiać. Istnieje kilka możliwości współpracy np. jako klient preferowany i zbierać prowizje do wirtualnego portfela. Następnie możesz za nie kupić produkty firmy. Możesz także dołączyć jako partner biznesowy i odbierać prowizję na kartę sodexo, lub jeśli prowadzi działalność gospodarczą to rozliczy się na podstawie wystawionej FV.