Rok 2022 przyniósł dużo nieoczekiwanych zdarzeń i problemów, które nie napawają nas optymizmem. Wojna na Ukrainie, duża inflacja, czy aktualne problemy w sektorze ciepłowniczo-energetycznym, to wszystko ma wpływ na aktualną sytuację każdego z nas. Dlatego warto w dobie kryzysu pomyśleć o dodatkowej pracy, która z pewnością wspomoże nasz domowy budżet dodatkową gotówką.

 1. Dodatkowa praca
 2. Jaka praca dodatkowa?
 3. Dlaczego warto?
 4. Jak wygląda praca konsultantki?
 5. A może lider sprzedaży?
 • Praca dodatkowa w kryzysie to idealne zajęcie dla osób chcących dorobić do domowego budżetu.

 • Warto związać się ze znaną marką, by nie trafić na nieuczciwą ofertę np. w postaci piramidy finansowej

 • Warto szukać pracy dodatkowej w ogłoszeniach w internecie, który oferuje dużo więcej możliwości dodatkowego zarobku.

 • Dołącz do Avon i działaj w sieci lub w tradycyjny sposób jako konsultantka Avon

 • Kupuj produkty Avon z rabatem i sprzedawaj w cenie katalogowej, różnica w cenie to Twój gwarantowany zarobek.

 • Jeśli chcesz się rozwijać w branży kosmetycznej dołącz do Avon jako lider sprzedaży.

 • Prowadź swój własny zespół, rekrutuj konsultantki i zarabiaj z ciekawych programów dla liderów sprzedaży

Dodatkowa praca

Wiele osób zastanawia jaką pracę dodatkową podjąć, by nie kolidowała ona z aktualną pracą na etacie. Nierzadko boimy się, że dodatkowe zajęcie będzie bardzo pracochłonne, a wynagrodzenie nie będzie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Oczywiście każda praca dodatkowa ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od tego jakiego zajęcia się podejmiemy, ale duża część nie jest zbyt wymagająca. Warto zwrócić uwagę na firmę z którą chcemy się związać. Dużo marek poszukuje pracowników np. do pracy zdalnej, ale duża część ogłoszeń to różnego rodzaju oferty gdzie z pewnością nie da się zarobić. Naszą czujność powinny wzbudzić ogłoszenia typu: zakładanie kont bankowych, wpłacanie „wpisowego”, podawanie swoich danych teleadresowych bez żadnych konkretów itp. Tego typu zajęcia to najczęściej wyłudzanie danych osobowych, czy nielegalne piramidy finansowe.

Jaka praca dodatkowa?

Internet pełen jest ogłoszeń o pracy dodatkowej dla kobiet i dla mężczyzn. Duża część związana jest z pracą przez internet, najczęściej w domu w wybranym przez nas czasie. Jeżeli choć trochę znasz zasady działania social mediów, wiesz co to SEO, a pisanie nie stanowi dla Ciebie problemu to możesz znaleźć zajęcie np:

 • prowadzenie social mediów (facebook, instagram tik tok itp)
 • tworzenie opisów na potrzeby sklepu internetowego
 • prowadzenie firmowego bloga
 • pisanie artykułów dla różnego rodzaju portali
 • korekta i edycja tekstów
 • wirtualna asystentka
 • odpowiadanie na komentarze, wiadomości prywatne, emaile
 • obróbka filmów i zdjęć

Oczywiście powyższe zajęcia przeznaczone są dla osób, które odnajdują się w tego typu pracy. Niestety nie każdy ma lekkie pióro i potrafi napisać ciekawy artykuł na dowolny temat. Dla pozostałych osób takim dodatkowym dochodowym zajęciem może być np. bycie konsultantką w jednej ze znanych marek kosmetycznych. Na rynku polskim wybór jest bardzo duży. Warto dołączyć jednak do firmy, która od lat jest dostępna na polskim rynku. Jedną z takich marek jest z pewnością Avon. Od lat działa w branży kosmetycznej oferując swoim współpracownikom doskonałe warunki pracy,

Dlaczego warto?

avon passion dance

Przede wszystkim Avon od wielu lat obecny jest w Polsce, gdzie oferuje nie tylko produkty kosmetyczne, ale także wspiera kobiety, pomaga w akcjach charytatywnych, działa na wielu płaszczyznach dostarczając to, co w danym momencie jest potrzebne. Przykładów jest bardzo wiele. Od lat Avon pomaga kobietom w profilaktyce raka piersi, edukuje oraz wspiera. Kampanie społeczne są nieodłącznym elementem tych wszystkich akcji. Avon bardzo mocno działał charytatywnie podczas pandemii COVId-19. Również teraz pomaga potrzebującym z Ukrainy. Warto identyfikować się z firmą, która kojarzy się dobrze, warto być jej częścią. Avon oferuje bardzo dobre warunki współpracy dla każdej osoby, która chciałaby dołączyć. Można zostać konsultantką lub liderem sprzedaży.

Jak wygląda praca Konsultantki Avon?

Współpraca z Avon jest idealnym dodatkowym zajęciem dla każdego, kto chciałby dorobić trochę gotówki. Konsultantka Avon pracuje wtedy kiedy ma czas, nie ma żadnych przymusów, konkretnych godzin oraz szefa, który stoi nad głową. Każda osoba sama decyduje o tym kiedy i ile pracuje. Zarobki uzależnione są od zaangażowania, więc im więcej czasu poświecimy na pracę dodatkową, tym więcej jesteśmy w stanie zarobić. Konsultantka kupuje kosmetyki z rabatem do 40%, a sprzedaje je w cenie z katalogu. Różnica w cenie jest zarobkiem. Przykładowo kupując produkty w promocji, z rabatem 40% na kwotę 300zł tak na prawdę płacimy za nie 180zł, a więc nasz zarobek to aż 120zł. Oczywiście zniżki są różne, tak jak ceny w poszczególnych katalogach mogą się różnić. Jednak warto zbudować sobie bazę swoich klientów, którzy co katalog będą zaopatrywać się u nas w najpotrzebniejsze produkty. Każda aktywna konsultantka może także dodatkowo odbierać różnego rodzaju upominki za zamówienia. Może je zostawić dla siebie, lub podarować w prezencie swoim klientom.

A może lider sprzedaży?
praca dodatkowa

Dla wszystkich osób, które chcą sięgać po więcej, Avon poza byciem konsultantką oferuje także bycie liderem sprzedaży. To praca dla osób, które chciałyby rozwijać się w branży beauty. Lider buduje swój własny zespół konsultantek, pomaga im się rozwijać, motywuje do działania przez co ma możliwość zarabiania dodatkowej gotówki. Każdy lider sprzedaży otrzymuje możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym programie wpierającym nowe osoby, a dodatkowo w każdej kampanii może skorzystać z innych bardzo dobrych programów w których do odbioru są np. bony sodexo, gotówka, sprzęt AGD a także biżuteria i wiele innych,