Firma OVB została założona w Niemczech w 1970 roku, natomiast na polskim rynku swój początek ma w 1992 roku. Siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to jedna z bardziej znanych i wiodących marek jeśli mowa o doradztwie finansowym gospodarstw domowych. OVB dopasowuje rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb klientów.

  1. OVB indywidualne doradztwo
  2. Oferta OVB Allfinanz
  • OVB Allfinanz do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Oferta obejmuje różnego rodzaju usługi ubezpieczeniowe, finansowe itp. dla gospodarstw domowych.

  • Doradcy OVB analizują systuację klienta i wybierają dla niego jak najlepsze rozwiązania.

  • Oferta OVB obejmuje róznego rodzaju ubezpieczenia czy usługi finansowe dobrane idealnie pod oczekiwania klientów.

OVB indywidualne doradztwo

Doradcy z OVB do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Każda osoba która będzie chciała skorzystać z usług doradcy może liczyć na to, że oferta zostanie dobrana typowo pod jego zapotrzebowanie. Doradcy OVB nie korzystają z gotowych rozwiązań, więc masz pewność indywidualnego podejścia do swoich potrzeb. Podczas rozmowy z klientem pracownicy OVB analizują sytuację finansową, jakie są cele czy co zamiary w przyszłości. Po przeprowadzeniu tego typu wywiadu dobierane są produkty, które idealnie wpasują się w zapotrzebowanie klientów. Osoba z OVB zawsze konsultuje bieżącą sytuację klientów z drugim doradcą, by dobrać jak najlepsze rozwiązania dla osób zainteresowanych usługami.

Oferta OVB Allfinanz

W ofercie OVB każdy odszuka dla siebie odpowiednie rozwiązania. Propozycja OVB Allfinanz skupia się głównie na ubezpieczeniu i funduszu emerytalnym podstawowym jak i tym wspieranym przez państwo, zabezpieczenia prywatne w tym ubezpieczenia na życie czy inwestycje kapitałowe. Samemu ciężko wybrać odpowiednią dla siebie opcję, dlatego warto czasami skorzystać z oferty doradcy OVB, który w jasny i zrozumiały sposób pomoże wybrać idealne rozwiązanie. Dzięki OVB masz też gwarancję, że doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze warunki u najbardziej renomowanych Partnerów.