Szukając odpowiednich dla siebie kosmetyków, czy suplementów zwykle kierujemy się rozpoznawalnością marki i jakością oferowanych towarów. Jeżeli chodzi o sprzedaż bezpośrednią zwykle wybieramy te firmy, które znane są w Polsce od lat tak jak Avon. Kosmetyki te, od lat goszczą w polskich domach i są nadal chętnie kupowane. Jednak warto też czasami zwrócić uwagę na firmy, które na naszym rodzimym rynku są od niedawna. Taką marką jest właśnie Arbonne.

  1. Arbonne Polska
  2. Arbonne, kosmetyki na każdą okazję
  3. Popularne w Arbbone
  • Arbonne to firma, która ma swój początek w Szwajcarii i powstała w latach 70-tych. W Polsce natomiast jej produkty można kupić od 2014r.

  • Oferta Arbonne skupia się głównie na luksusowych towarach, w tym kosmetykach pielęgnacyjnych i do makijażu oraz suplementach diety.

  • Kosmetyki Arbonne nie są testowane na zwierzętach, są wegańskie i bezglutenowe.

  • Jednym z bardziej popularnych produktów jest z pewnością podkład, który występuje w kilkunastu odcieniach. Idealnie kryje a dodatkowo nawilża skórę.

Arbonne Polska

Marka Arbonne istnieje na światowym rynku już od lat 70 i została założona w Szwajcarii. W Polsce mamy okazję kupować jej produkty dopiero od 2014 roku. Tak więc w naszym kraju jest to stosunkowo nowa firma, nic więc dziwnego, że niewiele osób jeszcze ją kojarzy. W ofercie Arbonne Polska znaleźć można luksusowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, produkty do make-up oraz wysokiej klasy suplementy diety. Arbonne katalog jest dostępny bezpośrednio na stronie marki, można go też otrzymać od konsultanta.

Arbonne, kosmetyki na każdą okazję

Produkty Arbonne Polska produkowane są tylko ze składników roślinnych, tak więc idealnie nadają się dla wegan. Firma dba także o zwierzęta, więc produkty tworzone są z zachowaniem wszelkich standardów, by ochronić zwierzęta przed złym traktowaniem i okrucieństwem. Są przebadane i testowane, tak więc bez obaw można je używać, polecać i sprzedawać. W ofercie Arbonne każdy znajdzie coś dla siebie. Luksusowe produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów przeznaczone są do różnych typów skóry, czy włosów. W ofercie makijażowej można odnaleźć przeróżne kosmetyki, jednak oferta skupia się głównie na tych najbardziej podstawowych produktach – jednak w wersji wysokojakościowej.

Popularne w Arbbone

Dużą popularnością cieszy się w Arbonne podkład kryjący, który jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. Dostępny jest w wielu, bo aż piętnastu odcieniach, tak więc z pewnością każda kobieta, bez względu na karnację wybierze coś dla siebie. Podkład Arbonne chroni i nawilża skórę nadając jej nieskazitelny wygląd i idealne krycie przez długi czas. Stosując ten produkt możemy liczyć na niewidoczność drobnych zmarszczek i ochronę przeciwsłoneczną.