Na polskim rynku znaleźć można mnóstwo firm, które działają w sprzedaży bezpośredniej. Marki sprzedają swoje pordukty z pomocą konsultantek, które poza sprzedażą i zarobkiem, mogą kupować produkty na własne potrzeby i na tym zaoszczędzić. Jedną z najbardziej znanych firm, które działają w ten sposób jest oczywiście Avon, która daje swoim klientom i konsultantom mnóstwo możliwości rozwoju i zakupów. Jednak w zestawieniu często pojawia się także Faberlic, której przyjrzymy się bliżej.

  1. Co warto wiedzieć o Faberlic
  2. Katalog Faberlic z produktami
  3. Logowanie do Faberlic
  • Firma Faberlic ma swoje początki w Rosji gdzie powstała pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

  • Faberlic bardzo szybko zyskała status międzynarodowego koncernu, który dostarcza opatentowane kosmetyki w tym produkty tlenowe.

  • Katalog Faberlic pełen jest różnego rodzaju produktów kosmetycznych, chemii gospodarczej, a także suplementów diety, oraz innych produktów codziennego użytku.

  • Kosmetyki Faberlic jak i pozostały asortyment można kupić dołączając do gorna klientów lub konsultantek Faberli

  • W Faberlic Polska można kupować produkty marki ze zniżką, a dodatkowo można otrzymać różnego rodzaju produkty w ramach nagrody.

Co warto wiedzieć o Faberlic

Marka Faberlic pochodzi z Rosji gdzie jej początki sięgają 1997 roku. Firma bardzo szybko zyskała status międzynarodowego koncernu i od tego czasu jest co raz chętniej wybierana przez klientów. Faberlic produkuje rekomendowane przez użytkowników na całym świecie, opatentowane kosmetyki tlenowe, których zadanie polega na dostarczaniu tlenu do tych głębokich warstw skóry. Z czasem firma wprowadziła do sprzedaży różnorodny asortyment. W tej chwili znaleźć w nim można pełną gamę produktów pielęgnacyjnych, wysokiej klasy francuskie perfumy, chemię gospodarczą, bieliznę, ubrania itp.

Katalog Faberlic z produktami

Tak jak firma Avon, swój katalog z produktami ma także Faberlic. W Faberlic Polska znaleźć w nim można przeróżny asortyment podzielony na kilka działów. Poza standardowymi produktami typu kosmetyki czy wysokiej jakości perfumy, wyróżnić można środki czystości, czy produkty do prania, produkty dla zdrowia, modę, a nawet ofertę dla zwierząt. Sam katalog jest bardzo obszerny i można otrzymać go w wersji papierowej, czyli w formie katalogu lub on-line.

Logowanie do Faberlic

Żeby kupić produkty Faberlic trzeba zarejestrować się poprzez stronę internetową Faberlic Polska. Czyli działa to na tej samej zasadzie jak Avon. Dołączając otrzymujesz możliwość zamówienia produktów w promocyjnych cenach, a także masz możliwość otrzymania specjalnie przygotowanych ofert dla klientów lub konsultantów. Samo logowanie odbywa się na stronie Faberlic i do tego potrzebujesz numer konsultanta lub numer telefonu oraz hasło.