Marka działa na rynku już od bardzo wielu lat. Jej początki sięgają roku 1946 i od tego czasu rozwija się bardzo intensywnie. W sprzedaży bezpośredniej pierwsze kroki stawiała w 1951 roku i w ten sposób działa po dziś dzień. Na początku oferta obejmowała pojemniki, jednak z czasem została wzbogacona o inne produkty przydatne w codziennym życiu.

  1. Tupperware pojemniki
  2. Co znajdziesz w katalogu Tupperware
  3. Dołącz do Tupperware
  • Pojemniki Tupperware to flagowy produkt marki. W sprzedaży są już od ponad 75 lat.

  • Oferta Tupperware to mnóstwo produktów przydatnych do przechowywania czy podgrzewania posiłków, które sprawdzą się w każdej kuchni.

  • Katalog Tupperware pełen jest pomysłów i inspiracji na ułatwienie sobie codziennej pracy w kuchni. Fantastyczne produkty takie jak pojemniki czy ściereczki Tupperware doskonale sprawdzą się każdego dnia,

  • Dołaczając do Tupperware i zostając konsultantem istnieje możliwość zarobienia dodatkowych pieniedzy i wzięcia udziału w świetnym projekcie Tuperrware Party.

Tupperware pojemniki

Oferta marki Tupperware jest bardzo bogata. Oczywiście prym wiodą tutaj pojemniki, które są w asortymencie od samego początku i zapoczątkowały całą sprzedaż. W asortymencie znaleźć można różnego rodzaju pojemniki do przechowywania żywności, które są wykonane tylko z najwyższych jakościowo komponentów. Te ekologiczne pojemniki Tupperware sprawdzą się m.in do zamrażania pokarmu, do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, do przechowywania żywności w lodówce itp. Oferta na pojemniki Tupperware jest bardzo mocno rozbudowana. Znajdziesz tutaj dodatkowo miski i miseczki Tupperware, a także foremki i inne produkty, które idealnie sprawdzą się podczas pieczenia.

Co znajdziesz w katalogu Tupperware

Oferta marki tupperware to mnóstwo ekologicznych rozwiązań dla Twojego domu. Dzięki nim praca w kuchni będzie prawdziwą przyjemnością. Sprawdź katalog Tupperware i zobacz jaką ofertę przygotowała dla Ciebie marka. Znajdziesz w nim produkty przydatne podczas pieczenia i gotowania, kuchenne niezbędniki, pojemniki do przechowywania żywności, czy akcesoria do serwowania dań. Katalog Tupperware pełen jest produktów, które znajdą zastosowanie w Twoim domu. Znajdziesz w nim przydatne gadżety, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni.

Dołącz do Tupperware

Marka Tupeerware oferuje swoim klientom nie tylko produkty najwyższej jakości. Daje też możliwość zarabiania dodatkowej gotówki kobietom jak i mężczyznom. Będąc konsultantem w Tupperware masz możliwość poznania produktów firmy i oczywiście dorobić do domowego budżetu. Konsultant Topperware organizuje tzw Tupperware Party podczas którego zaproszonym na przyjęcie gościom pokazuje, oraz serwuje dania czy posiłki z użyciem produktów marki. To doskonały pomysł na miłe spędzenie czasu w gronie ciekawych ludzi i zarobienia dodatkowych pieniędzy.