Jest to Polska marka która inspiracje czerpie z dalekich terenów Francji, skąd sprowadzane są niezwykłe olejki zapachowe wykorzystywane do produkcji ponadczasowych perfum Prouve . W obszernym asortymencie Prouve znajdują się także kosmetyki i produkty do domu. Tak jak w przypadku Avon, firma działa na zasadzie sprzedaży bezpośredniej i ze swoimi produktami dociera do klientów w wielu krajach na świecie.

  1. Oferta Prouve, czyli co warto wiedzieć
  2. Perfum Prouve dla Niej i dla Niego
  3. Katalog Prouve
  • Prouve oferuje klientom wysokiej jakości produkty kosmetyczne oraz środki czystości.

  • Dużą popularnością cieszą się perfumy dla kobiet i mężczyzn, które są komponowane na bazie najlepszych francuskich olejków.

  • W asortymencie perfum warto wyróżnić zapachy z serii unisex oraz Unique Collection.

  • Oferta Prouve zawarta została w bardzo eleganckim katalogu produktów, który można zamówić w wersji papierowej lub oglądnąć go on-line.

Oferta Prouve, czyli co warto wiedzieć

Marka Prouve oferuje swoim klientom tylko najwyższej jakości produkty. Wystarczy zarejestrować się na stornie by otrzymać 25% rabatu na każde zakupy. Do pierwszego zamówienia można także otrzymać fantastyczną niespodziankę. Do Prouve mogą dołączyć wszyscy, którzy są zainteresowani tańszym zakupem lub zarabianiem na sprzedaży kosmetyków. Osoby nieletnie, zobowiązane się do wypisania specjalnej deklaracji. Oferta jest dość standardowa, w Prouve znaleźć można dobre jakościowo produkty kosmetyczne oraz perfumy, a także artykuły do domu takie jak środki czystości oraz do prania. Ich minimalistyczny design z pewnością zachwyci wiele osób.

Perfum Prouve dla Niej i dla Niego

W Prouve każda kobieta oraz każdy mężczyzna znajdzie zapach idealny dla siebie. Duży wybór gwarantuje odnalezienie tego jedynego zapachu, który z pewnością przypadnie do gustu. Perfumy Prouve to kilkadziesiąt fascynujących zapachów podzielonych na kilka kategorii zapachowych. Wśród nich znajdziemy na pewno perfumy kwiatowe, orientalne, owocowe, fougere czy wodne. W ofercie znajdziemy też perfumy Prouve z kategorii unisex, oraz idealnie na prezent wyrafinowane zapachy z serii Unique Collection.

Katalog Prouve

Katalog jest różnorodny, znaleźć w nim można wszystkie produkty potrzebne do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Z pewnością odnaleźć w nim można mnóstwo pomysłów na prezenty. Perfumy z katalogu Prouve są komponowane z najlepszych francuskich olejków, a środki czystości z naturalnych i sprawdzonych składników. Katalog jest bardzo elegancki, a w jego wnętrzu znajdziesz ofertę skomponowaną dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.