Zapewne każdy słyszał o firmach kosmetycznych gdzie sprzedaż prowadzona jest poprzez konsultantki. Wszyscy znają Avon czy Oriflame, które od lat górują na rynku kosmetycznym i właśnie w ten sposób działają. Dziś skupimy się na Orfilame Poland, czyli na Szwedzkiej firmie, która znakomicie odnalazła się na polskim rynku. Co warto kupić w Oriflame i gdzie można znaleźć ich produkty?

  1. Jakie są perfumy Oriflame
  2. Jak otrzymać nowy katalog Oriflame
  3. Oferta produktowa Oriflame Polska
  • Damskie i męskie perfumy Oriflame charakteryzują się różnorodnością. Można je znaleźć w każdym katalogu, są niezwykle popularne i chętnie kupowane przez konsumenetów.

  • Katalog Oriflame pojawia się co trzy tygodnie, możesz go obejrzeć w sieci lub otrzymać od swojej konsultantki. Przepełniony jest promocyjnymi ofertami na produkty kosmetyczne.

  • Oriflame ma w ofercie mnóstwo produktów, które są podzielone na wiele serii, co ułatwia ich zakup.

Jakie są perfumy Oriflame?

Spośród setek produktów dostępnych w katalogu Oriflame z pewnością największą popularnością cieszą się perfumy dla pań i panów. Czy faktycznie są tak dobre jak się o nich mówi? Warto przyjrzeć im się bliżej. Perfumy Oriflame mają charakterystyczne flakony, o wymyślnych kolorach i kształtach, które dodatkowo zdobią i przyciągają oko. Perfumy Oriflame są bardzo trwałe, zróżnicowane cenowo i jakościowo – tak więc każdy, bez względu na zasobność portfela jest w stanie odnaleźć w katalogu perfum Oriflame, który wpasuje się w jego gust. To, że są tak chętnie kupowane sprawia, że ich popularność cały czas wzrasta.

Jak otrzymać nowy katalog Oriflame

Marka Orfilame raz na 3 tygodnie wydaje nowy katalog z produktami. Znaleźć w nim można mnóstwo kosmetyków, które oferowane są w promocyjnej cenie. Tak jak w przypadku Avon, katalog możesz otrzymać od konsultantki, lub możesz obejrzeć jego wersję on-line na stronie internetowej. Nowy katalog Oriflame pełen jest najróżniejszych produktów, które to będą idealne do codziennej pielęgnacji. Każda kobieta i mężczyzna odnajdzie w katalogu na pewno produkty, które spełnią wszelkie oczekiwania. Gdyby jednak zdarzyło się tak, że nie znajdziesz swojego ulubionego produktu, to nic straconego za kilka tygodni pojawi się nowy katalog Oriflame i być może z nim znajdziesz kosmetyk. Warto także przejrzeć ofertę konkurencyjnej marki Avon – być może tam znajdziesz produkt, który przypadnie Ci do gustu.

Oferta produktowa Oriflame Polska

Jeżeli jesteś konsultantką Avon, ale chcesz spróbować także jak działają produkty innych marek, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś dołączyła także do Oriflame. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać coś dla siebie lub swoich bliskich. Znajdziesz tu polecane produkty, które podzielone są na wiele serii a wśród nich królują m.in NovAge, Eclat czy Giordani Gold. Dla osób, które chcą zadbać o swoje samopoczucie firma ma także propozycje w postaci suplementów diety Wellness.