Marka od lat specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków, które cieszą się stale rosnącą popularnością. Organic Life produkuje kosmetyki i suplementy diety z ekstraktami ze świeżych ekologicznych roślin. Wysoka jakość i potwierdzona skuteczność sprawia, że Organiclife ma sporą rzeszę zadowolonych klientów, którzy chętnie kupują, ale też polecają produkty.

  1. Organic Life kosmetyki prosto z natury
  2. Smocza krew od Organic Life
  3. Organic life – sklep dla każdego
  • Oferta Organic Life pełna jest zróżnicowanych produktów kosmetycznych stworzonych na bazie naturalnych składników.

  • Ogranic Life sklep oferuje klientom kosmetyki oraz suplementy diety.

  • Dużym zainteresowaniem cieszy się smocza krew Organic Life, który dzięki swoim własciwością regeneruje i odbudowuje skórę.

  • Sklep Organic Life oferuje zakupy w cenach detalicznych, a po rejestracji jest możliwość kupowania z rabatem 25% i zapraszania do zakupów inne osoby.

Organic Life kosmetyki prosto z natury

W ofercie marki znaleźć można przeróżne produkty pielęgnacyjne w kilkunastu zróżnicowanych seriach. Kosmetyki przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, a dla tych drugich została stworzona także specjalna seria Organic Life MAN, w której znaleźć kilka przydatnych produktów. Poza kosmetykami oferta została wzbogacona także o suplementy diety, a także inne produkty przydatne przy codziennym funkcjonowaniu. Warto zwrócić uwagę na kosmetyki funkcyjne, oraz te przezanczone dla cery z problemami.

Smocza krew od Organic Life

Ten kosmetyk pochodzi z serii fitoregulatorów, czyli jest to silnie działający preparat na skórę z wyciągiem z żywicy o nazwie smocza krew. Bardzo bogaty skład w którym znaleźć można między innymi masło Shea, olej z ostropestu oraz sześć roślinnych emolientów i witam będzie idealny dla skóry z problemami, takiej która wymaga odbudowy. W składzie znajdują się tylko naturalne składniki, nie zawiera konserwantów i może być stosowany przez wegetarian oraz wegan. Jako, że produkt jest naturalny, stworzony na bazie masła oraz olejków, przed użyciem warto rozgrzać go w dłoniach, by ułatwić rozprowadzenie go na skórze.

Organic life – sklep dla każdego

Produkty Organiclife można kupić w sugerowanych cenach detalicznych poprzez stronę internetową. Jeżeli jednak zarejestrujesz się masz możliwość otrzymać stały rabat 25% na wszystkie produkty. Rejestracja daje też dostęp do różnych promocji, a dodatkowo masz także możliwość zapraszania do zakupu produktów Organic Life inne osoby.