Jeżeli poszukujesz nowych, ciekawych firm do współpracy, to z pewnością Twoją uwagę powinna przykuć marka MIHI z siedzibą w warszawie. To nowoczesna firma, która w sprzedaży posiada nie tylko perfumy, czy kosmetyki. Znajdziesz tu także rewelacyjne suplementy diety czy chemię gospodarczą. Sprawdź bogatą ofertą oraz możliwości zarobkowe

  1. Ofereta MIHI?
  2. Współpraca z MIHI?
  3. Czy opłaca się być w MIHI?
  • MIHI to firma która oferuje produkty kosmetyczne, suplementy diety oraz środki czystości.

  • Działa jak wiele innych firm poprzez sprzedaż bezpośrednią

  • MIHI zbiera bardzo dobre recenzje i wciąż się rozwija

  • Dołaczyć może każdy i poza sprzedażą można zarobić także z atrakcyjnego planu marketingowego.

  • Za złożone zamówienia można odebrać rabaty a w dalszej kolejności nagrody rzeczowe.

Oferta MIHI

Jak wiele tego typu firm, także i tutaj znajdziesz charakterystyczne, flagowe produkty marki. Z pewnością zaliczają się do nich wody perfumowane dedykowane dla kobiet jak i mężczyzn.  Wybór nie jest duży, jednak firma wciąż się rozwija dodając do oferty nowe zapachy. Aktualnie znaleźć można kilka zróżnicowanych fantastycznych zapachów, które charakteryzują się wysoką trwałością, oryginalnymi nutami oraz klasycznym designem. Jednak asortyment jest dużo bardziej bogaty. Poza perfumami znaleźć można wysokiej jakości kosmetyki ciała, twarzy czy włosów, suplementy diety oraz środki czystości. Kosmetyki pielęgnacyjne dla ciała czy włosów mają bardzo dobre recenzje a ich popularność z dnia na dzień rośnie. Jeżeli chodzi o środki czystości natomiast, to znaleźć można produkty do pielęgnacji kuchni, łazienki i do prania. Wysoka jakość i niska cena – to wyróznia produkty na tle konkurencji.

Współpraca z MIHI

Dołacz do współpracy jako konsultant i korzystaj na każdym etapie współpracy. Weź udział w specjalnym programie dla nowych osób i odbierz pełnowartościowe produkty za darmo. Zarejestruj się na stronie, a następnie złóż swoje pierwsze zamówienie od 40 €/200 zł z 30% rabatem. To jednak nie wszystko, jeżeli spełnisz ten warunek, już w kolejnych katalogach czekają na Ciebie extra prezenty.

Każdy konsultant może też korzystać z dostępnego planu marketingowego i zarabiać dodatkową gotówkę. Dodatkowo czekają także inne gratyfikacje takie jak np. bony sodexo, czy uczestnictwo w specjalnym Premium Club, gdzie czekają już na Ciebie zniżki na zakupy, konkursy, dodatkowe nagrody. Plan marketingowy jest mocno rozbudowany a zarabiać można poprzez sprzedaż, pozyskiwanie innych konsultantów do swojej grupy, czy poprzez uczestnictwo w dodatkowych programach.

Czy opłaca się być w MIHI?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i od czasu jaki poświęcisz na tego typu zajęcie. Im bardziej poświęcisz się dla firmy, tym większe profity otrzymasz. Kupowanie ze zniżką to tylko jeden z wielu możliwości oszczędzania i zarabiania. Firma z dnia na dzień zyskuje popularność , tak więc warto zapoznać się z warunkami jakie oferuje.