Rynek kosmetyczny pełen jest różnych firm, które oferują wysokiej jakości produkty. Kosmetyki można obejrzeć w katalogu i kupić poprzez stronę internetową lub zamówić u konsultantki. Bez wątpienia przodują tutaj dwie firmy czyli Avon i Oriflame. Dziś skupimy się bardziej na tej drugiej.

  1. Jak pracuje Konsultantka Oriflame?
  2. Co zyskujesz będąc konsultantką Oriflame?
  3. Logowanie i rejestracja do panelu konsultantki Oriflame
  4. Jak zarabiać w Oriflame
  • Praca konsultantki Oriflame to zajęcie dla każdej osoby, która poszukuje dodatkowego zarobku. Warto zarabiać w ten sposób w wielu firmach np. Avon i Oriflame jednocześnnie

  • Konsultantka Oriflame zarabia sprzedając produkty z katalogu. Płaci do Oriflame mniej a sprzedaje w cenie z katalogu.

  • Logowanie do Oriflame odbywa się poprzez specjalną stronę internetową. Każda konsultantka ma swojego opiekuna, który powinien pomóc we wszystkim.

  • Będąc w Oriflame masz możliwość zarabiać i oszczędzać. Od Ciebie zależy w jakim kierunku będziesz podążać.

Jak pracuje Konsultantka Oriflame?

Praca konsultantki jest bardzo popularna wśród osób, które szukają dodatkowego zajęcia. Jest to praca, która pozwala na elastyczność, bo można ją wykonywać w dowolnym momencie, zawsze przy okazji. Jeżeli znasz już pracę konsultantki Avon, to także zajęcie konsultantki Oriflame nie powinno Cię niczym zaskoczyć. Bycie konsultantką Oriflame i konsultantką Avon jednocześnie daje dużo więcej możliwości zarobku. To, że pracujesz w jednej firmie nie wyklucza dołączenia do kolejnej.

Co zyskujesz będąc konsultantką Oriflame?

Zostając konsultantką Oriflame możesz liczyć na różnego rodzaju rabaty i profity. Pokazując katalog Oriflame swoim znajomym możesz pozbierać zamówienia, dzięki temu zarobisz dodatkową gotówkę. Oczywiście jeśli nie chcesz sprzedawać produktów możesz robić zakupy tylko na własne potrzeby i dzięki temu oszczędzać. W Oriflame możesz zyskać nie tylko tańsze produkty, ale możesz też rozwijać się i budować własny zespół.

Logowanie i rejestracja do panelu konsultantki Oriflame

Zarejestruj się do Oriflame jako konsultantka i zarabiaj lub oszczędzaj. Żeby to zrobić wejdź na stronę www Oriflame i znajdź opcję logowania. Jeżeli jesteś już konsultantką Avon, to wiesz mniej więcej czego się spodziewać. Firmy które sprzedają swoje produkty z pomocą konsultantów zwykle działają na bardzo podobnych zasadach. Najlepiej jeżeli przed rejestracją nawiążesz kontakt z liderem, który wszystko dokładnie Ci wytłumaczy.

Jak zarabiać w Oriflame?

Praca konsultanki w firmie kosmetycznej, to bardzo ciekawe zajęcie. Nie jest ono tylko przypisane do kobiet, bo co raz więcej panów również zapisuje się do Avon czy Oriflame. Działać można na wiele sposobów, a katalog można pokazywać zawsze przy okazji wizyty u rodziny czy znajomych. Zostaw na katalogu kontakt do siebie i zanieś katalogi Oriflame czy Avon do zaprzyjaźnionych sklepów, czy salonów fryzjersko-kosmetycznych. Klientki podczas zabiegów będą mogły umilić sobie czas oglądaniem katalogu, być może coś wpadnie im w oko i zechcą zamówić produkty właśnie u Ciebie.