Przyłącz się do Avon, firma ma swoich przedstawicieli w całej Polsce, w tym także w Szczecinie. Avon niesamowicie szybko rośnie w siłę dając wszystkim swoim współpracownikom mnóstwo możliwości rozwoju, a także zakupu produktów w niezwykle przystępnych cenach. Dołącz i sprawdź co Avon przygotował dla konsultantek w Szczecinie.

Dlaczego warto być konsultantką?

Szczecin to idealne miasto, aby spróbować swoich sił w byciu konsultantką Avon. Duża liczba mieszkańców, jak i fakt, że jest to miejscowość turystyczna przyczynia się do łatwiejszej sprzedaży produktów. Dołączając do klubu otrzymujesz najwyższej jakości zapachy, wysokiej klasy produkty kosmetyczne, oraz dodatkowe akcesoria i produkty przydatne w domu. Wszystko to w super promocyjnych cenach, które dla Ciebie są niższe niż w katalogu nawet o 40%.

Jak kupować u konsultantki?

W Szczecinie znajdziesz dużą grupę konsultantek, które zechcą przyjąć od Ciebie zamówienie do realizacji. Odszukasz tu pełno osób od dawna już współpracujących z Avon. Zrealizują zamówienie, które kurier dostarczy wprost do miejsca, które wybrałeś. Swoje zamówienie możesz też odebrać w różnych punktach w Szczecinie np. paczkomaty, poczta polska, stacja benzynowa itp. Dowiedz się, czy konsultantka prowadzi w Szczecinie placówkę z produktami Avon. Dzięki temu sprawnie możesz zdobywać nowości np. szminek, perfum i wielu innych kosmetyków. Jakiś czas temu istniał także punkt obsługi konsultantek COK Avon Szczecin ul. Wyzwolenia, niestety został zamknięty.

Jak zamawiać Avon w Szczecinie?

Masz kilka możliwości, możesz pozamawiać swoje ulubione kosmetyki poprzez klub Avon, czyli po rejestracji – wówczas kupujesz z rabatem. Jeśli się nie rejestrowałaś, możesz zamówić za pomocą elektronicznego katalogu. Spytaj się konsultantki ze Szczecina o przesłanie Ci linka. To najznakomitsze rozwiązanie, które pozwoli Ci na zaopatrzenie się w Avon bez chodzenia po sklepach, Zamówienia są dostarczone przez Twą Konsultantkę na terenie Szczecina i innych polskich miast. Konsultantki to osoby, które odnajdują się w branży kosmetycznej, mają możliwość korzystać z najróżniejszych szkoleń z nowości i bestsellerów, więc z pewnością szczerze Ci doradzą jak wybrać idealny kosmetyk. Napisz do z swojej konsultantki ze Szczecina i spytaj się o ofertę w obowiązującym katalogu. Gdy masz ochotę możesz także zakupić próbki, które konsultantka z pewnością Ci dostarczy. W Avon zyskujesz, oszczędzasz i korzystasz z wyjątkowej jakości kosmetyków.