Marka Faberlic posiada w ofercie bardzo dużo produktów kosmetycznych dla mężczyzn i kobiet. W asortymencie poza perfumami, czy kosmetykami znaleźć można takie artykuły higieniczne, w tym podpaski. Faberlic jako jedna z niewielu firm ma w swojej ofercie tego typu higieniczne produkty.

  1. Podpaski Faberlic
  2. Produkty higieniczne Faberlic
  • Podpaski Faberlic cieszą się dobrą opinią wśród kobiet

  • Zawierają czip anionowy, wykonany z turmalinu.

  • Podpaski Faberlic występują w wersji na dzień i na noc.

  • Poza podpaskami, Faberlic posiada w ofercie także inne produkty higieniczne, w tym chusteczki do higieny intymnej, żele do mycia itp.

Podpaski Faberlic

Marka wprowadziła do swojego asortymentu podpaski na dzień oraz na noc, jak również chusteczki i preparaty do higieny intymnej. W ofercie znaleźć można dwa rodzaje podpasek, które cieszą się dobrą opinią i są chętnie kupowane. Podpaski Faberlic zawierają anionowy czip. Ma on właściwości antybakteryjne oraz dezynfekujące. Został stworzony w oparciu o najnowsze technologie, powstał z turmalinu i wzbogacony został bawełnianymi włóknami.

Produkty higieniczne Faberlic

W ofercie znaleźć można także chusteczki do higieny intymnej oraz różnego rodzaju preparaty higieniczne przeznaczone dla Pań w tym produkty do codziennej pielęgnacji, dezodoranty intymne, żele, pianki i inne. Wszystkie artykuły posiadają certyfikaty i są bezpieczne w stosowaniu. Więcej na temat posiadanych certyfikatów można przeczytać bezpośrednio na stronie Faberlic. Znaleźć tam można również mnóstwo opinii od klientek, które stosują produkty.