Oferta marki Faberlic skupia się przede wszystkim na kosmetykach. Wśród nich znaleźć można między innymi perfumy, które podzielone są na produkty dla kobiet i mężczyzn. Asortyment zapachowy nie jest tak bardzo zróżnicowany jak w przypadku marki Avon, jednak wody Faberlic także mają swoich zwolenników.

  1. Perfumy Faberlic damskie
  2. Perfumy Faberlic męskie
  3. Opinie na temat perfum Faberlic
  • Perfumy Faberlic podzielone są na kategorie męskie i damskie

  • W damskiej serii perfum Faberlic znaleźć można dodatkowo kosmetyki perfumowane, dzięki temu można złożyć sobie idealny, pachnący zestaw produktów.

  • Męskie perfumy Faberlic również mają swoje odpowiedniki w kosmetykach perfumowanych.

  • Opinie o perfumach i produktach perfumowanych Faberlic są pozytywne.

Perfumy Faberlic damskie

Oferta na perfumy marki Faberlic podzielona jest na trzy kategorie, są to zapachy, kosmetyki perfumowane oraz dezodoranty. W całej serii damskiej znajdziemy ponad 60 produktów o zróżnicowanych nutach zapachowych. Najlepsze zapachy mają swoje odpowiedniki w perfumowanych balsamach czy dezodorantach. Tak więc jeśli znajdziesz w Faberlic perfumy, które spełniają Twoje oczekiwania, jest duża szansa, że złożysz swój zestaw składający się z kilku zapachowy produktów.

Perfumy Faberlic męskie

Męska seria zapachowa od Faberlic także jest podzielona na zapachy oraz kosmetyki perfumowane. Jest ich około 40, tak więc panowie na pewno odnajdą tu interesujący produkt. Perfumy mają swoje odpowiedniki na przykład w dezodorantach, czy żelach pod prysznic. Oferta męska nie jest bardzo mocno rozbudowana w porównaniu np. do Avon, jest jednak z pewnością wystarczająca.

Opinie na temat perfum Faberlic

Perfumy Faberlic mają raczej pozytywne opinie. Oczywiście wszystko zależy od zapachu, który wybierzmy. Wiadomo przecież, że perfumy pachną inaczej na każdej skórze. Tak samo jest z trwałością, która jest uzależniona od tego, czy wybierzemy np. wodę toaletową, czy wodę perfumowaną, a może dezodorant. Ceny produktów damskich jak i męskich są bardzo zróżnicowane. Kosmetyki perfumowane można zakupić już w cenie niższej niż 10zł. Jeżeli chodzi o wody zapachowe, to tutaj ceny zaczynają się od kwoty powyżej 20zł. Najdroższe, pomimo że w promocji można znaleźć w cenie powyżej 100zł.