Wszyscy którzy używają produktów marki Avon zapewne ucieszą się z faktu, że Avon w 2021 wypuści na rynek mnóstwo nowości perfumowych i kosmetycznych. Sam początek roku już doskonale się rozpoczął. Najnowsze zapachy z serii Attraction można już zakupić, a ich popularność jest naprawdę bardzo duża.

Perfumy Avon

Początek roku to mnóstwo nowości w zapachach. Oferta obejmuje zapachy dla niej i dla Niego. Z pewnością na uwagę zasługują najnowsze Attraction Desire, które swoją premierę miały w lutowym katalogu. Piękne zmysłowe flakoniki kryją w sobie zaskakujące i pełne fantazji zapachy. To doskonałe uzupełnienie kolekcji, w której można już znaleźć kilka damskich jak i męskich, wyjątkowych zapachów.

Attraction Desire dla kobiet i mężczyzn

Wszystkich fanów kolekcji Attraction z pewnością ucieszy fakt, że zapachy Desire dla Niej i dla Niego znakomicie się ze sobą komponują. Damska woda to kompozycja drzewno-aromatyczna idealna na randkę we dwoje. Główne nuty zapachowe: czarna wiśnia, jaśmin wielkolistny, złoty bursztyn. To kompozycja dla kobiet w każdym wieku.

Attraction Desire dla Niego

Męska woda w ciemno czerwonym flakoniku to zapach doskonały dla młodych mężczyzn jak i dojrzałych panów. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachów sprawdzi się fanastycznie na spotkanie  ukochaną. W głównych nutach zapachowych znajdziemy czarną wiśnię, korzeń irysa, bursztyn.

Perfumy Attraction

Obydwa zapachy fantastycznie ze sobą współgrają. Sprawdzą się idealnie na prezent dla naszej drugiej połówki. Kolekcja zapachów Attraction liczy już kilka niesamowitych aromatów, w których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie ile masz lat z pewnością wybierzesz dla siebie coś idealnego. Perfumy Attraction to piękny wygląd flakonika oraz niezwykły aromat zamknięty w tym ponadczasowym flakoniku.