Avon jest jedną z najbardziej znanych firm kosmetycznych nie tylko w Polsce. Zazwyczaj każdy wie, że Avon sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem konsultantek, wystarczy tylko skontaktować się z taką osobą, by otrzymać katalog i już możemy złożyć u niej zamówienie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że do Avon może dołączyć każdy i kupować kosmetyki ze zniżką tylko na własny użytek. Zapraszam Was do przeczytania artykułu na temat bycia konsultantką. Ja osobiście polecam i bardzo lubię Avon, być może i takie zajęcie spodoba się Tobie – warto to sprawdzić. Mój Avon to dla mnie szansa na dodatkowy zarobek i zakup produktów z dużą zniżką.

Czy chcesz coś z Avonu?

Jeżeli chciałabyś kupować produkty kosmetyczne przez internet z dostawą do domu, to bycie konsultantką w Avon jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że bycie konsultantką nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Można zamawiać tylko i wyłącznie dla siebie, nie trzeba kupować i odsprzedawać dalej. Oczywiście, jeśli chcemy dodatkowo zarobić, nie tylko zaoszczędzić, to oczywiście możemy pozbierać zamówienia od różnych osób – to doskonały sposób na to, aby dorobić sobie do kieszonkowego szczególnie w te letnie miesiące. Niezależnie od tego, którą ścieżkę wybierzesz, musisz pamiętać, że Avon to zero zobowiązań. Mój Avon pozwala mi zaoszczędzić na zakupach nawet kilkaset złotych. Jeżeli chcesz coś z Avonu, wystarczy wypełnić formularz rejestracji, następnie kliknąć link przekierowujący do strony logowania, wpisać hasło z SMS i już możesz wejść do swojej strefy konsultantki i korzystać z ofert specjalnych. Ja bardzo lubię Avon i polecam każdemu rejestrację i zakupy. to mnóstwo możliwości i ofert, których nie znajdziesz w zwykłym sklepie, czy popularnej drogerii.

Mój Avon

Klub Avon, czyli miejsce, w których każda konsultantka może złożyć zamówienie, znany jest też jako strefa konsultantki oraz moj Avon. To miejsce, gdzie możesz sprawdzić wszystkie oferty, promocje, masz swój elektroniczny katalog, możesz też podejrzeć status swojego zamówienia. Jeżeli tylko chcesz coś z Avonu, to musisz złożyć zamówienie właśnie poprzez tą stronę. Tutaj też otrzymujesz zamówienia od swoich klientów, które zostały złożone poprzez ikatalog. To fantastyczne miejsce dla każdej osoby, która korzysta z kosmetyków i produktów Avon. Wiele osób deklaruje, tak jak ja, że bardzo lubię Avon. To na prawdę mnóstwo możliwości i szansa własnego rozwoju w biznesie w którym sam decydujesz ile czasu poświęcisz na pracę.

Oszczędzaj na zakupach

Czasami osoby, które spotykam na swojej drodze boją się dołączyć do Avon. Nie chcą zamawiać dużo, nie chcą sprzedawać produktów, więc uważają, że Avon nie jest dla nich. Nic bardziej mylnego! Avon to po prostu sklep internetowy w którym po zarejestrowaniu się możesz zrobić tańsze zakupy, a do tego odebrać fantastyczne nagrody. Nie masz żadnych obowiązków i Avon Cię do niczego nie zmusi, nie zapłacisz żadnej kary, nikt Cię nie skreśli tylko dlatego, że zamawiasz raz na jakiś czas. Warto dołączyć nawet jeśli chcesz coś z Avonu zamówić raz na kilka miesięcy. Bardzo lubię Avon i produkty tej firmy, uważam także, że zakupy on line z dostawą do domu, to fantastyczne rozwiązanie jeśli nie chcesz marnować czasu na stanie w kolejkach w sklepie.

Zarabiaj na sprzedaży

Dla osób które chciałaby rozwinąć skrzydła jako konsultantka i kupować z opcją dalszej odsprzedaży, to z pewnością Avon oferuje mnóstwo fantastycznych narzędzi. Wejdź do klubu Avon (Mój Avon, strefa konsultantki) i zobacz jakie oferty są dla Ciebie przygotowane. Skorzystaj też z ofert w magazynie Focus, gdzie możesz otrzymać rabat aż 40%. Roześlij swoim znajomym link do ikatalogu, bądź aktywna w mediach społecznościowych. Inspiracje do postów znajdziesz w aplikacji AvonOn.