Wstąp do firmy Avon i razem z nami rozwijaj się jako konsultantka lub lider zespołu. Avon oferuje współpracującym możliwości zakup kosmetyków pielęgnacyjnych, do makijażu i innych w znacznie niższych cenach. Lublin to idealne miejsce, aby rozpocząć przygodę jako konsultantka. Przyłącz się do klubu Avon, aby brać udział w promocjach, korzystać z ofert i możliwości jakie masz mieszkając w Lublinie.

Dlaczego warto być w Avon

Zarejestruj się do Avon i kupuj taniej wielokrotnie nagradzane zapachy, produkty dla Niej i dla Niego jak i najróżniejsze akcesoria do codziennego użytkowania. Zamawiaj zawsze kiedy potrzebujesz, korzystaj dla siebie i oszczędzaj, lub kupuj dla swoich klientów i zarabiaj. W Lublinie masz dużo możliwości zarobkowych, korzystaj więc i zdobywaj nowych klientów. Dzięki temu możesz dorobić dodatkową gotówkę.

Jak zamawiać w Avon?

Najkorzystniej dla Ciebie będzie jeśli zarejestrujesz się jako konsultantka. Wtedy możesz kupować tylko dla siebie, lub możesz sprzedawać produkty i zarabiać. Zakupy dokonujesz poprzez klub Avon. Wystarczy tylko chwila by się zarejestrować, a następnie od razu można już wprowadzać swoje zamówienie. W Avon nie musisz zamawiać co katalog, ale wtedy kiedy potrzebujesz. Jako mieszkanka Lublina możesz wybrać jeden setek punktów odbioru, lub zamawiać towar wprost do domu. Dawniej istniał także punkt obsługi konsultantek COK Avon Lublin ul. Zana 41 COK, niestety został zamknięty.

Konsultantki Lublin

Masz też możliwość zamawiania u innej konsultantki, wtedy kupujesz w cenach z katalogu. Gdy znajdziesz konsultantkę w Lublinie, to z pewnością szybko i sprawnie zrealizuje Twoje zamówienie. Konsultanci Avon to osoby, jakie od wielu lat współpracują z Avon. Dowiedz się, czy konsultantka prowadzi gdzieś w Lublinie placówkę z produktami Avon, dzięki czemu szybciutko i sprawnie możesz zaopatrywać się w kosmetyki. Masz możliwość też możliwość wprowadzić zamówienie na wybrane produkty przez elektroniczny katalog. Spytaj się konsultantki o link do wersji elektronicznej. To fantastyczne rozwiązanie na kupowanie bez wychodzenia z domu, Konsultantki to osoby które są w branży kosmetycznej czują się jak ryby w wodzie, mają możliwość korzystać z najróżniejszych szkoleń z nowości i bestsellerów, a zdobytą wiedzę wykorzystuj, aby dobrać idealny kosmetyk.