Bądź częścią firmy Avon, która bardzo szybko rozwija się oferując nabywcom i konsultantkom dostęp do kosmetyków w niskich cenach w Łodzi oraz w wielu innych miastach w Polsce. Zarejestruj się klubu Avon, aby nabywać taniej różnego rodzaju perfumy, kosmetyki damskie i męskie oraz inne produkty codziennego użytku. Łódź to miasto możliwości w którym masz bardzo duże perspektywy rozwoju. Bądź konsultantką lub liderem zespołu. Kupuj taniej z rabatem nawet 40%.

Zamawianie u konsultantki

Jeżeli poszukujesz konsultantki w Łodzi, która przyjmie Twoje zamówienie, to doskonale trafiłeś. Odnajdziesz tutaj na pewno dużo ludzi, które od lat działają z Avon. Osoby te z przyjemnością zrealizują Twoje zamówienie na kosmetyki, które dostawca doręczy wprost pod wskazany przez Ciebie adres. Możesz je zamówić do w wielu najróżniejszych miejsc w Łodzi w tym także do domu. Sprawdź, czy konsultantka ma w Łodzi miejsce gdzie sprzedaje produkty Avon, dzięki temu będziesz mógł kupować, a także poznać się z aromatami większości produktów. Jeszcze jakiś czas temu można było odwiedzić jeden z wielu autoryzowanych punktów, Avon Łódź ul. Piotrkowska 166/168 COK, niestety wszystkie zostały już zamknięte.

Zamawianie poprzez klub Avon

Po rejestracji w Avon możesz składać zamówienia tylko na własny użytek. Oznacza to, że nie masz żadnego obowiązku przyjmowania zamówień od klientów z Łodzi i sprzedaży. Oczywiście to od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz działać. Możesz tylko oszczędzać na własnych zakupach, ale możesz sprzedawać produkty innym w cenie katalogowej i na tym zarabiać. Łódź to mnóstwo możliwości i miejsc w których możesz przyjąć zamówienie, Masz możliwość wprowadzić zamówienie przez internet, lub może to zrobić np. Twój klient poprzez elektroniczny katalogu. Każda konsultanta ma do niego dostę i ma swój indywidualny link, który może rozesłać swoim klientom. Jeśli zamawiasz przez konsultantkę, poproś o możliwość obejrzenia broszury online. To znakomita metoda na kupowanie nie wychodząc z domu.

Kim są konsultantki Avon

Konsultanci to kobiety i mężczyźni, którzy odnajdują się w branży beauty i korzystają z różnego rodzaju szkoleń o produktach. Szkolenia mogą odbywać się stacjonarnie w Łodzi lub online. Na pewno odpowiednio potrafią doradzić i wybrać ten najbardziej znakomity produkt. Konsultanci Avon przyjmują zamówienia lub zamawiają tylko dla siebie. To osoba która rekomenduje markę Avon.