Zostań partnerem firmy Avon, dołącz i rozwijaj się jako konsultantka lub lider. Dzięki temu otrzymasz dostęp do kosmetyków w niskiej cenie, a dzięki możliwościom które otrzymujesz, możesz sprzedawać produkty Avon w setkach miast w Polsce w tym także w Krakowie. To doskonałe zajęcie dla wszystkich którzy szukają zajęcia dodatkowego. Spróbuj swoich sił, nic nie tracisz, a możesz zyskać na prawdę dużo.

Rejestracja w Avon

Zarejestruj się do klubu Avon, aby kupować znacznie taniej niż w katalogu. To daje ci duże oszczędności jeśli kupujesz dla siebie, lub spory zarobek jeśli sprzedajesz produkty dalej. Kupuj fantastyczne perfumy, kosmetyki oraz rozmaite dodatki do Twojego mieszkania w cenie niższej do 40%. Kraków to miasto turystyczne, więc masz tutaj dużą możliwość zarabiania i pozyskiwania klientów. Spróbuj i zobacz jakie możliwości niesie za sobą bycie w Avon.

Zamawianie u konsultantki Avon

Kraków to duża ilość konsultantek i liderów, którzy przyjmą Twoje zamówienie, jeśli nie chcesz się rejestrować do klubu Avon. Spotkasz tutaj ludzi, którzy lata już działają z Avon jako liderzy zespołu i konsultanci. Osoby te sprawnie zrealizują Twoje zamówienie na kosmetyki, które dostawca doręczy wprost pod wskazany przez Ciebie adres. Możesz je zamówić do w wielu najróżniejszych miejscach w Krakowie, w tym także do domu. Poproś swoją konsultantkę o wysłanie Ci katalogu online. To znakomity sposób na kupowanie nie wychodząc z domu. Jeszcze jakiś czas temu można było dokonać zakupu w centrum Avon, COK Avon Kraków ul. Krupnicza 21a, niestety punkt został zamknięty.

Kim są konsultanci Avon

To kobiety i mężczyźni, którzy rozwijają się w branży beauty i korzystają z rabatów, promocji a także z różnego rodzaju szkoleń o produktach i nie tylko. Na pewno dobrze Ci doradzą, byś mogła wybrać ten najlepszy produkt. Avon w Krakowie świetnie radzi sobie przy użyciu narzędzi online. Avon Kraków pochwalić się może znakomitym wykorzystaniem iKatalogu dzięki czemu wszyscy klienci konsultantek mogą być obsługiwani bezkontaktowo.