Jeżeli jesteś mieszkańcem Kielc i poszukujesz ciekawego zajęcia, aby dorobić sobie dodatkowe pieniądze, to doskonale trafiłeś. Kielce to miasto wielu możliwości i szkoda nie wykorzystać jego możliwości. Już dziś dołącz do szybko rozwijającej się marki kosmetycznej. Avon oferuje swym kontrahentom możliwości kupowania perfum, kosmetyków itp. w bardzo przystępnej cenie, obniżonej nawet o 40%.

Jak dołączyć?

Zapisz się klubu Avon, ażeby zakupić w niskiej cenie różne kosmetyki i produkty kosmetyczne. W Kielcach firma ma spora grupą oddanych konsultantek i liderów, które są nie tylko zdolne, ale działają od lat na najwyższych obrotach. Możesz stać się częścią tego zespołu i zarabiać, a także oszczędzać na swoich własnych zakupach. Rejestracja do Avon trwa dosłownie chwilę, a korzyści jakie otrzymujesz zbierasz przez kolejne lata. Kielce to miasto w którym praktycznie jesteś skazany na sukces.

Jak zamawiać u konsultantki?

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupował produkty bez rejestracji od innej konsultantki. Odszukaj konsultantkę w Kielcach, jaka odbierze Twe zamówienie, a które kurier zawiezie tak gdzie wskażesz. Również jest opcja, aby zlecić odbiór w jednym z przeróżnych punktów odbioru w Kielcach. Zorientuj się także, czy Twoja konsultantka dysponuje miejscem z produktami Avon, dzięki temu najszybciej jak się da będziesz mógł nabywać najróżniejsze produkty.

Katalog i narzędzia pracy

Avon oferuje swoim konsultantom i klientom dostęp do katalogów. Możesz korzystać z tradycyjnej wersji w formie papierowej lub spróbować najnowszej opcji czyli katalogu w wersji on-line. Jako konsultantka możesz rozsyłać link do i-katalogu klientom z Kielc i nie tylko. Jeśli zamawia dla Ciebie inna konsultantka, zapytaj ją o przesłanie katalogu on-line. To super patent na zaopatrzenie się w Avon nie wychodząc z domu. Skontaktuj się ze swoją ulubioną konsultantką i zapytaj o ofertę w obowiązującym katalogu. Możesz poprosić o katalog papierowy lub elektroniczny, a także zapoznać się z próbkami które konsultantka z przyjemnością może dla Ciebie zamówić.