Avon jest jedną z najpopularniejszych marek kosmetycznych na świecie. Średnio raz na miesiąc wydaje nowy katalog produktów i rozprowadza go wśród swoich konsultantek. Katalogi Avon cieszą się bardzo dużą popularnością, a korzystają z nich kobiety jak i mężczyźni. To bardzo łatwy i szybki sposób zamawiania kosmetyków, wystarczy założyć konto w klubie Avon lub złożyć zamówienie u swojej konsultantki.

Oferta z katalogu Avon

W katalogu znaleźć można przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu, perfumy damskie i męskie, a także sporą ilość innych przydatnych akcesoriów codziennego użytku. Wszystkie produkty, które znajdują się w katalogu są w ciekawych ofertach promocyjnych, więc można je kupić w bardzo przystępnych cenach. Katalog Avon podzielony jest na kilka sekcji, w których znaleźć można m.in. pielęgnację twarzy, perfumerię, kosmetyki dla niego, makijaż, fashion, outlet, ciało&włosy. Oczywiście od cen z katalogu każdej konsultantce przysługują zniżki od 10 do 40%.

Magazyn dla konsultantek Focus

Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z Avon jako konsultantka otrzymuje do dyspozycji nie tylko tradycyjny katalog. Może także skorzystać z super ofert, które znajdują się w specjalnym magazynie FOCUS. Znaleźć można w nim oferty specjalne dedykowane wyłącznie dla konsultantek. Są tam przedpremierowe nowości niedostępne jeszcze dla zwykłego klienta. Można je zakupić w bardzo korzystnych cenach. Oferta z katalogu Focus, to także mnóstwo fantastycznych programów dla konsultantek w tym „działasz i masz”, „stop okazja”, czy oferty promocyjne nawet do 40%. Jest to niezbędnik każdej osoby, która współpracuje z Avon. Po za wyżej wymienionymi ofertami znaleźć tutaj też można kody na próbki, katalogi i inne materiały przydatne podczas pracy konsultantki. Od cen w katalogu Focus nie przysługują już dodatkowe rabaty.

blank

Dodatki do katalogów Avon

Bardzo często firma Avon przygotowuje też ciekawe dodatki do katalogów. Są to cienkie broszury pełne dodatkowych ofert promocyjnych. Znaleźć w nich można produkty wyprzedażowe, lub inny ciekawy asortyment w tym zestawy kosmetyków. Cała oferta Avon przeznaczona jest dla wszystkich, dla kobiet, mężczyzn a nawet dzieci.

blank