Stań się częścią firmy Avon, która bardzo szybko rozwija się i dostarcza wszystkim współpracującym z marką możliwość zakupu towarów w najlepszych cenach. Kalisz zalicza się do tych miejscowości, w których jest duże zainteresowanie kosmetykami. To sprawia, że konsultantki mają dużo pracy, a co za tym idzie także spore zarobki.

Zarejestruj się do Avon

Przyłącz się do klubu Avon, aby zdobywać w niższej cenie najlepsze perfumy, produkty kosmetyczne, oraz biżuterię czy ubrania w super promocyjnych cenach. W Kaliszu masz mnóstwo możliwości zarobkowych, a bycie konsultantką może być Twoim dodatkowym zajęciem, które możesz wykonywać zawsze przy okazji. Rejestracja nie zobowiązuje Cię do zamawiania, tak więc nie musisz obawiać się żadnych konsekwencji. Zobacz czy w Kaliszu i okolicach znajdziesz dużo zainteresowanych osób i zacznij działać. Masz też możliwość kupować tylko dla siebie, bez dalszej odsprzedaży, dzięki temu możesz oszczędzać na codziennych zakupach drogeryjnych,

Składanie zamówień

Zamawiaj poprzez klub Avon korzystając ze wszystkich zniżek i nagród, które możesz otrzymać za złożone zamówienie. Możesz dotrzeć do klientów dzięki elektronicznym katalogom, możesz rozreklamować się w mediach społecznościowych lub jeśli prowadzisz w Kaliszu swój punkt usługowy lub handlowy, możesz też wprowadzić kosmetyki do swojej oferty. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez Avon w ciągu nawet 24h, więc klienci nie muszą zbyt długo czekać. Realizacja zamówień odbywa się kurierem, lub można wybrać jeden z wielu punktów odbioru np. w Kaliszu, lub innym mieście.

Jak zamawiać u konsultantki

W każdym mieście konsultantki przyjmą i zrealizują Twoje zamówienie. Jeśli Kalisz to twoje rodzinne miasto, to możesz znaleźć konsultantkę ze swoich okolic, albo kogoś z innego miasta. Cały proces realizacji zamówienia odbywa się internetowo, a zamówienie możesz odebrać w dowolnym miejscu w Kaliszu lub kurier przywiezie Ci do domu. Każda konsultantka z przyjemnością przyjmie od Ciebie zamówienie i zaproponuje najlepszy dla Ciebie kosmetyk. Konsultantki to kobiety a nierzadko także mężczyźni, którzy odnajdują się branży piękna, uczą się z dużej ilości szkoleń kosmetycznych i na pewno dadzą Ci niezbędne wskazówki jak wybrać najlepszy kosmetyk. Z Avon znajdziesz to czego poszukujesz, wysoka jakość i przystena cena .