Stań się częścią rodziny Avon, która niezwykle szybko rośnie w siłę dając swym kontrahentom możliwość zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych, do makijażu i innych w zaskakująco niskiej cenie. W Gdańsku masz spore szanse na znalezienie dużej ilości klientów, którzy chętnie kupią od Ciebie produkty z katalogu. Wystarczy odrobina chęci i wolnego czasu, by rozwijać się jako konsultantka i zarabiać dodatkowe pieniądze.

Jak dołączyć i zarabiać z Avon?

Dzięki rejestracji do Avon masz możliwość kupowania produktów taniej niż w katalogu aż do 40%. Oferta jest bardzo bogata i znajdziesz tu najlepsze perfumy, produkty kosmetyczne dla Pań i Panów jak i różnorodne przybory i akcesoria do codziennego użytku. Gdańsk oferuje swoim konsultantom olbrzymie możliwości zarobkowe. Gdańsk podobnie jak Gdynia, to źródło dużej ilości ewentów i wydarzeń, które wspierają akcje na rzecz kobiet. Avon Gdańsk współpracując z konsultantkami z Gdyni bardzo skutecznie realizują wiele kampanii.

Jak zamawiać u konsultantki?

Gdańsk to miasto gdzie możesz spotkać dużą ilość konsultantek, Ty także możesz być jedną z nich. Jeśli jednak nie chcesz sama zamawiać, możesz skorzystać z oferty innej konsultantki we własnym mieście. W Gdańsku współpracują z Avon bardzo fajne dziewczyny, które z przyjemnością będą realizować Twe zamówienie. Porozmawiaj z konsultantką na temat ofert, być może mogłaby Ci dać kilka próbek, byś mogła poznać bliżej wybrane produkty. Dawniej można było dokonać zakupów także w COK Avon Gdańsk ul. Okopowa 7, niestety punkt został zamknięty.

Zamawianie przez klub Avon

Jeśli zarejestrowałaś się do Avon, masz możliwość zamawiania bezpośrednio poprzez klub Avo. Wystarczy, że zalogujesz się i już możesz kupować ze zniżką oraz odbierać nagrody za zamówienia. Dostawa towaru może być nawet w 24h – kurier lub poczta doniesie Twoją paczkę wprost pod wskazany adres, niekoniecznie w Gdańsku. Warto korzystać z elektronicznej wersji katalogu, dzięki niemu możesz zbierać zamówienia z dowolnego miejsca w polsce, nie tylko z Gdańska. Jeśli nie zamawiasz sama, ale korzystasz z usług innej konsultantki, poproś ją o wysłanie do ciebie katalogu elektronicznego. To najlepszy sposób na zaopatrzenie się w produkty Avon bez wychodzenia z domu, Zamówienia jest dostarczone przez kuriera, lub do dowolnego miejsca w Gdańsku, które sobie wybierzesz. Z Avon znajdziesz to czego poszukujesz, wysoka jakość i przystępna cena .