Przyłącz się do przedsiębiorstwa Avon, zarabiaj w swoim rodzinnym Elblągu na sprzedaży kosmetyków z katalogu. Dzięki wielu możliwościom współpracy możesz działać w wybranym przez siebie sposobie. Możesz docierać do klientów tradycyjnym sposobem lub działać interentowo i korzystać z narzędzi on-line.

Dołącz do Avon

Zarejestruj się na jako konsultantka, dzięki rejestracji dostarczysz swym klientom możliwość kupna wysokiej jakości produktów kosmetycznych w rewelacyjnej cenie. W Avon zyskujesz, oszczędzasz i korzystasz z wyjątkowej jakości. Avon w Elblągu szybko się rozwija i dociera do mnóstwa klientów w wielu innych miastach. Konsultantki działają bardzo sprawnie i osiągają spore zarobki. Ty także możesz spróbować swoich sił. Elbląg jest doskonałym miejscem, by rozpocząć swoją przygodę z Avon. Rejestracja zajmie Ci dosłownie chwilkę. Im szybciej dołączysz, tym szybciej skorzystasz z mega ciekawych ofert i promocji. Nie czekaj, bo niektóre oferty mają ograniczony czas.

Jak pracować?

Avon oferuje swoim konsultantom mnóstwo przydatnych narzędzi do współpracy. Elbląd może poszczycić się wieloma ciekawymi miejscami gdzie konsultantki mogą pozyskać swoich klientów. dużej ilości miejsc w naszej Polsce. Będąc członkiem klubu Avon złapiesz każdą gorącą okazję. Masz możliwość sprzedaży dobrej jakości produktów w niskiej cenie. W ofercie znajdziesz najwyższej jakości wody zapachowe, kosmetyki dla młodych i starszych, a także różne artykuły dodatkowe, wyposażenia wnętrz, czy biżuterii. W Elblągu z pewnością znajdziesz mnóstwo zainteresowanych osób. Roześlij swoim klientom elektroniczną wersję katalogu i zarabiaj każdego dnia.

Jak kupować u konsultantki?

Jeśli chcesz możesz kupować u konsultantek i nie musisz się rejestrować. Wtedy jednak kupujesz w cenie z katalogu. W Elblągu znaleźć możesz konsultantki i konsultantów, którzy przyjmą od Ciebie zamówienie. Natkniesz się tu na ludzi pełnych pasji, którzy działają z Avon od wielu lat. Odbierz swoje zamówienie w dowolnym miejscu. Elbląg oferuje mnóstwo miejsc w których możesz zamówić dostawę, w tym stacje benzynowe, placówki pocztowe czy paczkomaty. Konsultanci to osoby, które w branży z kosmetykami są obecne już od dawna i korzystają z mnóstwa szkoleń o kosmetykach czy perfumach, dlatego też szczerze Ci doradzą. Sprawdź ofertę w najnowszym katalogu Avon.