Dołącz do grona konsultantek, które w Chełmie cieszą się dużą popularnością. To zajęcie, które nie wymaga dużego nakładu pracy. Wystarczy odrobina zaangażowania, by móc zyskać dodatkową gotówką. Zarejestruj się już dzisiaj i sprzedawaj produkty Avon wszystkim zainteresowanym. Nie musisz się ograniczać tylko do swojej miejscowości, możesz działać poza Chełmem dzięki narzędziom on line, które oferuje Ci Avon.

Rejestracja AVON

Chcesz być częścią korporacji Avon, która to nadzwyczajnie szybko rośnie w siłę oferując dla swych konsultantów możliwości zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych, do makijażu i innych produktu na terenie całego kraju, w tym także w Chełmie. Zostań członkiem klubu Avon, a będziesz mieć możliwość kupowania w promocji wysokiej jakości perfumy, czy kosmetyki. To produkty dla każdego, dla kobiet i mężczyzn. Rejestracja zajmie Ci chwilę, a z wszystkich ofert możesz korzystać bez ograniczeń. Chełm to piękne miasto w którym znajdziesz mnóstwo chętnych osób, do zakupu kosmetyków. Jednak posiadanie konta nie zobowiązuje Cię do zakupów i sprzedaży. Tak więc działasz kiedy i jak chcesz.

Kupowanie w Avon

Po rejestracji możesz kupować poprzez klub Avon z rabatem aż do 40%. Niezależnie od tego, czy odsprzedajesz produkty dalej, czy kupujesz tylko dla siebie możesz korzystać ze wszystkich rabatów. Chełm to miasto wielu możliwości, więc wykorzystaj to mądrze, by zarabiać jako konsultant lub lider sprzedaży. Kupowanie w Avon odbywa się poprzez klub Avon – wystarczy że złożysz zamówienie na stronie lub poprzez aplikację. Rabat naliczy się automatycznie. Katalog w wersji on line także masz dostępny, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wysłał go do klientów.

Zamawianie u konsultantki

Jeśli nie chcesz się rejestrować możesz znaleźć konsultantki w Chełmie lub innym Polskim mieście, która to przyjmie i zrealizuje od Ciebie zamówienie. Znajdziesz w Avon dużą ilość osób od wielu lat współpracujących z Avon jako liderzy i konsultanci. Każda z tych osób realizuje Twe zamówienie, które kurier lub poczta doniesie wprost tam gdzie chciałeś. Jest też opcja odbioru paczki w rozmaitych lokalizacjach w Chełmie w tym w paczkomacie, punkcie poczty polskiej, w sklepie czy stacji benzynowej. Zapytaj się, czy konsultantka w Twej miejscowości prowadzi placówkę z produktami Avon, dzięki czemu będziesz mógł szybciej i łatwiej dokonać zakupów. Twoja konsultantka może zaproponować Ci katalog w wersji papierowej lub elektronicznej. Łatwiej będzie Ci wtedy zapoznać się z dostęnymi produktami.

Jak pracuje konsultantka?

Konsultantki to nie tylko kobiety, co raz częściej też mężczyźni decydują się, aby dołączyć do Avon, a w samym Chełmie można już znaleźć sporą grupę konsultantów mężczyzn, którzy znakomicie odnajdują się w tym zajęciu. Są to osoby, które odnajdują się w branży piękna, a dzięki przynależności do Avon mają możliwość korzystać z najróżniejszych szkoleń, poznać nowości i bestsellery. Dlatego też konsultacji z Chełma i nie tylko pomogą Ci wybrać doskonały kosmetyk, idealny do Twjej skóry, spełniający twoje oczekiwania.