Niezmiennie od wielu lat Avon kojarzy się wielu kobietom z ponadczasowym zapachem Celebre. Ten klasyczny, wydłużony flakonik kryje w sobie fantastyczne nuty zapachowe, które sprawdzają się u kobiet młodych jak i dojrzałych. Każdy bez względu na ilość lat kocha perfumy Celebre. Są one wizytówką Avon, a co katalog wiele konsultantek zamawia właśnie ten zapach.

Perfumy Celebre

avon-celebre

Przez wiele lat Avon Celebre było tylko jedno. Na próżno szukać innych zapachów z tej serii. Jednak specjalnie dla osób, które lubią zmiany zostały wprowadzone na rynek perfumy Celebre Fresh, które mimo, że pakowane są w bliźniaczy flakon są zupełnie różne od swego pierwowzoru. Klasyczne Celebre to nuty kwiatów i owoców, które razem tworzą fantastyczny, klimatyczny zapach.

Kategoria: kwiatowo-owocowa
Główne nuty zapachowe Celebre: melon, porzeczka, jaśmin
Nuty głowy: arbuz, melon, cyklamen, biała brzoskwinia, czarna porzeczka, pieprz
Nuty serca: magnolia, frezja, jaśmin, peonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo, bursztyn

Avon Celebre Fresh

blank

Najnowszy Celebre pomimo podobnej kompozycji kwiatów i owoców jest zupełnie różny . Lekki, orzeźwiający, wyjątkowo świeży, znakomicie sprawdzi się w tych najcieplejszych miesiącach w roku. Nuty zapachowe tworzą fantastyczną harmonię, która pasuje do każdej kobiety bez względu na to ile ma lat.

Kompozycja: kwiatowo-owocowa
Kategoria: świeży zapach na lato, idealny na dzień
Główne nuty zapachowe: świeża cytryna, aksamitka, piżmo

Nowości Celebre Star

Rodzina Celebre powiększa się i w tej chwili jest dostępnych już kilka fantastycznych zapachów w tej serii. Najnowszy to Celebre Star, który od samego początku cieszy się dużą popularnością.

Nowości Celebre Star

Kategoria: kwiatowo-cytrusowa
Kompozycja: kobiecy zapach na zimę
Główne nuty zapachowe: imbir, różowa piwonia, piżmo
Nuty głowy: cynamon, akord czerwonego śniegu, imbir
Nuty serca: różowa piwonia, róża, jaśmin
Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe

Kup Celebre jako konsultantka Avon

Jeżeli chcesz kupić perfumy Celebre warto dołączyć do Avon jako konsultantka. Dzięki temu możesz kupić swoje ulubione perfumy ze zniżką nawet do 40%. Dzięki temu zaoszczędzisz, a sprzedając Celebre po cenie katalogowej innym osobom i na tym zarobić dodatkowe pieniądze. Bycie w Avon to ciekawe dodatkowe zajęcie, które do niczego nie zobowiązuje.