fbpx

Niezmiennie od wielu lat Avon kojarzy się wielu kobietom z ponadczasowym zapachem Celebre. Ten klasyczny, wydłużony flakonik kryje w sobie fantastyczne nuty zapachowe, które sprawdzają się u kobiet młodych jak i dojrzałych. Każdy bez względu na ilość lat kocha perfumy Celebre. Są one wizytówką Avon, a co katalog wiele konsultantek zamawia właśnie ten zapach.

Perfumy Celebre

avon-celebre

Przez wiele lat Avon Celebre było tylko jedno. Na próżno szukać innych zapachów z tej serii. Jednak specjalnie dla osób, które lubią zmiany zostały wprowadzone na rynek perfumy Celebre Fresh, które mimo, że pakowane są w bliźniaczy flakon są zupełnie różne od swego pierwowzoru. Klasyczne Celebre to nuty kwiatów i owoców, które razem tworzą fantastyczny, klimatyczny zapach.

Kategoria: kwiatowo-owocowa
Główne nuty zapachowe Celebre: melon, porzeczka, jaśmin
Nuty głowy: arbuz, melon, cyklamen, biała brzoskwinia, czarna porzeczka, pieprz
Nuty serca: magnolia, frezja, jaśmin, peonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo, bursztyn

Avon Celebre Fresh

blank

Najnowszy Celebre pomimo podobnej kompozycji kwiatów i owoców jest zupełnie różny . Lekki, orzeźwiający, wyjątkowo świeży, znakomicie sprawdzi się w tych najcieplejszych miesiącach w roku. Nuty zapachowe tworzą fantastyczną harmonię, która pasuje do każdej kobiety bez względu na to ile ma lat.

Kompozycja: kwiatowo-owocowa
Kategoria: świeży zapach na lato, idealny na dzień
Główne nuty zapachowe: świeża cytryna, aksamitka, piżmo

Kup Celebre jako konsultantka Avon

Jeżeli chcesz kupić perfumy Celebre warto dołączyć do Avon jako konsultantka. Dzięki temu możesz kupić swoje ulubione perfumy ze zniżką nawet do 40%. Dzięki temu zaoszczędzisz, a sprzedając Celebre po cenie katalogowej innym osobom i na tym zarobić dodatkowe pieniądze. Bycie w Avon to ciekawe dodatkowe zajęcie, które do niczego nie zobowiązuje.